Strona glowna
Mapa serwisu
Kontakt
Dodaj do ulubionych
Polec znajomym
Ustaw jako startowa
A&A Nieruchomości
Nowy baner
Strona głowna » BIURA OD 450 m2
DLA PRACOWNIKÓW

NASZE NIERUCHOMOŚCI

prev next
Nowy baner

BIURA OD 450 M2

 

BIUROWE CENTRUM BIZNESU - NAJLEPSZY ADRES DLA FIRM

Do wynajęcia powierzchnie od 18 m2  do 450 m2 oraz powyżej 900 m2


BCB to kompleks biurowy klasy B zlokalizowany w bliskim sąsiedztwie centrum miasta, jego najważniejszych urzędów, instytucji i kompleksów handlowo – rozrywkowych (pasaż handlowy ulicy Piotrkowskiej, Manufaktura, Galeria Łódzka). Infrastruktura wewnątrz obiektu (banki, sklepy, restauracje, sale konferencyjne) stanowi optymalne zaplecze dla prowadzenia działalności biznesowej.

Dla komfortu Najemców obiekt składający się z trzech budynków połączono pasażem umożliwiającym przemieszczanie się w obrębie nieruchomości bez konieczności opuszczania budynku, a główne wejście prowadzi przez reprezentacyjną recepcję umiejscowioną w centralnej części kompleksu.

BCB oferuje pomieszczenia biurowe i zapewnia dowolność w kształtowaniu powierzchni.

Atuty nieruchomości:  

recepcja, 3 niezależne parkingi, usługi telekomunikacyjne na łączach światłowodowych, klimatyzacja

Bezpieczeństwo:

kontrola dostępu, monitoring / ochrona

Infrastruktura przyjazna Najemcy

bank, 2 bankomaty, kancelarie prawne, ubezpieczenia, firma kurierska, restauracja, punkt ksero, dyskont spożywczy Biedronka, gabinety lekarskie, salon fryzjerski

Lokalizacja:

Biurowe Centrum Biznesu położone jest 10 minut od centrum Łodzi. Około 6 minut od Placu Wolności. W bliskim sąsiedztwie  CH Manufaktury, Hotelu Andels. Najważniejsze instytucje miasta znajdują się niespełna kwadrans od nieruchomości. Doskonałemu połączeniu komunikacyjnemu sprzyja bezpośrednie sąsiedztwo węzła komunikacyjnego Zachodnia / Centrum Targowe Bałuty. Centrum przesiadkowe na trasie W-Z dzieli od BCB około 15 minut.

 Proponowana powierzchnia biurowa:    

powierzchnia kondygnacji: 450 m2, ilość pokoi na piętrze: 20 pokoi /  open space / częściowy open space, powierzchnie wspólne: 10 % powierzchni wynajmowanej. Istnieje możliwość późniejszego zwiększania tej  powierzchni poprzez wynajęcie kilku pięter.

Parking:

Na terenie Biurowego Centrum Biznesu  znajdują  się 3 niezależne parkingi naziemne na ok. 300 samochodów . Wjazd kontroluje nowoczesny systemem parkingowy, a pierwsza godzina parkowania dla gości lub klientów jest BEZPŁATNA.  Parking jest dostępny całą dobę. Ponadto wokół nieruchomości dostępne są liczne bezpłatne miejsca parkingowe. Cena za 1 miejsce parkingowe miesięcznie

Internet/ telefon:

Usługi telekomunikacyjne na łączach światłowodowych oferują Telekomunikacja Polska S.A. Dialog Telecom, Polkomtel, Orange, ZDnet, Toya, 4 Web

Dostępność:

Biuro dostępne jest przez całą dobę. Od godziny 19,00 rozpoczyna się zmiana Agencji Ochrony KOBRA.Recepcja z 24-godzinową obsługą, monitoring, ochrona fizyczna (KOBRA)

System przeciwpożarowy:

system S.A.P. ( czujek dymu ) zintegrowany z centralką POLON 4 000. Instalacja i wyposażenie p-poż zgodne ze specyfiką prowadzonej działalności biurowej

 
big_foto_1.jpg

FOLDER DO POBRANIA

 

kontakt : 608 090 716

 
 

Centrum Biurowo-Magazynowe TeoPARK-BIUROWIEC W PRZYJAZNYM OTOCZENIU

Do wynajęcia powierzchnie od 20 do 670 m2 oraz wielokrotność 670 m2

 

 

Jedenastokondygnacyjny Biurowiec  o powierzchni  9 000 m2 zlokalizowany w północnej części Łodzi, na terenie Teofilowa Przemysłowego. W biurowcu istnieje możliwość najmu poszczególnych pokoi oraz całych kondygnacji. Istniejąca w budynku strefa rekreacyjna, w tym klub golfowy i jedyna w Polsce całoroczna sala do treningu golfa, sauna i lokal gastronomiczny stanowią doskonałe uzupełnienie oferty biurowej. W obrębie nieruchomości znajduje się kompleks magazynowo-produkcyjny o powierzchni 46 000 m2, stwarzający możliwość prowadzenia działalności: handlowej, produkcyjnej, magazynowej z zapleczem biurowo – socjalnym w jednym miejscu.

 

Atuty nieruchomości:

recepcja, parking, kompleks magazynowo-produkcyjny, całoroczna sala do gry w golf, dowolność w kształtowaniu i aranżacji  powierzchni.

Bezpieczeństwo:

monitoring / ochrona, elektroniczny system parkingowy

Lokalizacja:

północno- zachodnia części Łodzi, połączenie komunikacyjne –  A2, A1, S 8, S1

Proponowana powierzchnia biurowa:

jedna lub klika kondygnacji o powierzchni  670 m2 brutto, ilość pokoi na piętrze: 20 pokoi /  open space / częściowy open space, powierzchnie wspólne: 10 % powierzchni wynajmowanej

Parking:

Na terenie nieruchomości  znajduje  się parking naziemny na ok. 300 samochodów. Parking jest dostępny całą dobę.

Czynsz:

zależny od wymagań Najemcy w zakresie standardu

Adaptacja i nakłady:

Najemca ma prawo w okresie Najmu do dokonywania nakładów polegających na wykonywaniu prac remontowo-adaptacyjnych oraz przebudowy powierzchni najmu po uprzednim zawiadomieniu Wynajmującego oraz uzyskaniu jego zgody co do sposobu dokonania w/w zmian.

Internet/ telefon:

usługi telekomunikacyjne na łączach światłowodowych oferują Netia, Polkomtel, Orange, ZDnet,

Dostępność:

Biurowiec dostępny jest przez całą dobę. Od godziny 19,00 rozpoczyna się dyżur Agencji Ochrony Juwentus

System ochrony budynku:

Recepcja z 24-godzinową obsługą, monitoring, ochrona fizyczna (Juwentus)

System przeciwpożarowy:

wewnętrzna instalacja p-poż, instalacja i wyposażenie p-poż zgodne ze specyfiką prowadzonej działalności biurowej

Tablice informacyjne:

Najemcy w ramach czynszu przysługuje prawo umieszczenia swojego logo i oznaczenia w holu wejściowym i na elewacji budynku oraz na wynajmowanych piętrach, w wyznaczonych miejscach. Istnieje możliwość wynajęcia powierzchni reklamowej na elewacji lub dachu  budynku. Opłata zależy od wielkości reklamy/logo.

 
big_Biurowiec_Teofilow_Projekt_Inwestycji.jpg

FOLDER DO POBRANIA

 

Kontakt : 608 090 357

 
panel_biuro.jpg

BIURO OPEN SPACE ŁÓDŹ WIDZEW

oferuje do najmu biuro opow. 700 m2 na I piętrze budynku magazynowo-biurowego we wschodniej częsci Łodzi przy trasie W-Z.

Lokal biurowych składający się z dużej sali o pow. ok. 400 m2 i pięciu pokoi o pow. ok. 30 m2 gabinet prezesa oraz zaplecza socjalnego ( wc i stołówki ).


KONTAKT : 608 090 363

 
strony internetowe Warszawa