Strona glowna
Mapa serwisu
Kontakt
Dodaj do ulubionych
Polec znajomym
Ustaw jako startowa
A&A Nieruchomości
Nowy baner
Strona głowna » O FIRMIE » Dofinansowania
DLA PRACOWNIKÓW

NASZE NIERUCHOMOŚCI

prev next
Nowy baner

DOFINANSOWANIA

 

 

SENATOR sp. z o.o. zrealizowała projekt "Wykonanie nasadzeń drzew i krzewów na terenie nieruchomości firmy w Pabianicach przy ul. St. "Grota" Roweckiego 8a.
 
Projekt  dotowany ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej zgodnie z Listą Przedsięwzięć Priorytetowych WFOŚiGW w Łodzi na rok 2011, pod pozycją OP 4.4.
 
Wartość projektu: 33.615,10 zł
Wysokość dotacji: 16.808,00 zł
 
Przedsięwzięcie miało na celu poprawę stanu zieleni i walorów przyrodniczych na nieruchomości przy ul. St. "Grota" Roweckiego 8a w Pabianicach. Istniejący na terenie nieruchomości obiekt sportowy jest ogólnodostępnym miejscem rekreacji, czynnego uprawiania sportu oraz wypoczynku dla mieszkańców miasta Pabianic, aglomeracji łódzkiej i ościennych. Organizowane są na nim również zajęcia wychowania fizycznego dla dzieci i młodzieży szkolnej.
 
Utworzenie kompleksu zieleni (nasadzenia drzew i krzewów) dało nową jakość - przyrodniczą, w centrum pofabrycznego kompleksu.
Dodatkowo - wykonanie pasów zieleni pozwoliło na odizolowanie części rekreacyjno - sportowej nieruchomości od budynku fabrycznego i terenu, na którym prowadzona jest działalność przemysłowa i usługowa. Zasadzone rośliny stworzyły strefę zieloną, naturalnie przystosowaną do środowiska a jednocześnie tworzą "płuca" terenu - produkują tlen i usuwają dwutlenek węgla z otoczenia, absorbując zanieczyszczenia powietrza. Efekt ekologiczny zadania to również zmniejszenie poziomu hałasu.
 
Rozpoczęcia przedsięwzięcia: 01.09.2011
Rozliczenie dotacji: 31.01.2012r.


www.wfosigw.lodz.pl

 
strony internetowe Warszawa