A&A Holding

Logo firmy A&A Holding

A&A Holding to prężnie działająca firma z niemal trzydziestoletnim doświadczeniem w zakresie profesjonalnego zarządzania oraz wynajmu nieruchomości komercyjnych.


Zarządzamy jednym z największych portfeli nieruchomości komercyjnych w centralnej Polsce. W zasobach A&A Holding znajduje się blisko ćwierć miliona metrów kwadratowych, w tym obiekty biurowe, nowoczesne biuro coworkingowe w samym centrum Łodzi oraz przestrzenie magazynowo- produkcyjne.


Jesteśmy łódzką firmą, której zależy na rozwoju Łodzi i uszanowaniu jej dziedzictwa. Sukcesywnie remontujemy kolejne nieruchomości jak piękną Willę Stefana Barcińskiego na ul. Kilińskiego 177, Willę Karola Prusse na ulicy Żeromskiego 52 (powstał tam hostel Łódzki Pałacyk) czy budynki powstałe w latach 60-70ych, jak budynek przy ulicy Zachodniej 70, gdzie znajduje się nowoczesna przestrzeń coworkingowa CoSpot.


W Pabianicach pod Łodzią przywróciliśmy życie całemu kwartałowi centrum miasta remontując dawną fabrykę bawełnianą Krusche & Ender. Powstało tam nasze pierwsze centrum handlowe – Tkalnia. Znajduje się tam 40 sklepów, nowoczesne kino Helios, atrakcyjne przestrzenie wypoczynku i rozrywki, lokale gastronomiczne oraz pierwsza w mieście Castorama.


Znamy się także na nieruchomościach magazynowych, mamy do dyspozycji tysiące metrów kwadratowych przestrzeni magazynowych i produkcyjnych w obiektach położonych w różnych dzielnicach Łodzi oraz w samym centrum Pabianic.


Z ofertą naszych nieruchomości mogą się Państwo zapoznać w zakładce Nasze nieruchomości. Nasi Property Managerowie odpowiedzą na Państwa pytania i z przyjemnością oprowadzą po wolnych lokalach. Zapraszamy do kontaktu!

A&A Holding członkiem Stowarzyszenia Profesjonalistów Rynku Nieruchomości Polski Centralnej i Łódzkiej Izby Przemyslowo-handlowej

A&A Holding od wielu lat jest członkiem i skutecznie współpracuje ze Stowarzyszeniem Profesjonalistów Rynku Nieruchomości Polski Centralnej (SPRNPC) oraz Łódzką Izbą Przemyslowo-handlową (ŁIPH)

Zarząd spółki

Sylwia Borusowska

Prezes Zarządu

licencjonowany zarządca
nieruchomości

Ryszard Jabłoński

Wice Prezes Zarządu

licencjonowany zarządca
nieruchomości
250000
m2 powierzchni
18
nieruchomości
+30
lat na rynku
+1000
najemców