Do swojego nowego biura w Domu Złota przy al. Kościuszki 39 wprowadziła się firma Green Cab Taxi

« wróć

Firma Green Cab Taxi znałazła swoje nowe biuro w kamienicy Dom Złota przy Kościuszki 39 w Łodzi

Na początku kwietnia do swojego nowego biura w kamienicy Dom Złota przy al. Kościuszki 39 wprowadziła się firma Green Cab Taxi.
 
Green Cab Taxi to taxi nowej generacji, specjalizujące się w przewozie osób i logistyce miejskiej 24h na dobę. Nowatorskie podejście firmy Green Cab Taxi do nowoczesnej komunikacji pozwala obniżać koszty swojej działalności. Dzięki temu Green Cab Taxi proponuje najbardziej ekonomiczne usługi, takie jak przewóz osób, ekspresowe przesyłki kurierskie (19 zł na terenie miasta Łodzi), zrobienie zakupów (25 zł), uruchamianie samochodu i inne.
 
 
Więcej informacji o ofercie Green Cab można znaleźć na stronie https://www.green-cab.pl/

Wynajem nowoczesnego biura w Łodzi - z kim się kontaktować?

Osoby zainteresowanych najmem w Domu Złota zapraszamy do kontaktu z Property Managerem obiektu Michałem Bartosiewiczem: tel. 530 361 335 lub m.bartosiewicz@aia.pl. Więcej informacji o nieruchomości - https://www.nieruchomosci.aia.pl/nasze.../dom-zlota

Biuro na wynajem w Łodzi - o Domie Złota

„Dom Złota” to zabytkowa, prestiżowa nieruchomość biurowo-handlowa położona w ścisłym centrum Łodzi, zaledwie 200 metrów od ulicy Piotrkowskiej. Lokalizacja w pobliżu skrzyżowania al. Kościuszki i ul. Andrzeja Struga gwarantuje dogodny dojazd zarówno środkami transportu miejskiego, jak i samochodem.  

 

Obiekt jest po generalnym remoncie pod opieką konserwatora zabytków. Klasyczna elegancja w nowym wydaniu - marmurowe schody, drewniana zabytkowa stolarka, duże i widne biura z balkonami to prestiż niespotykany w nowoczesnych biurowcach. Dodatkowym atutem jest winda dla 3-4 osób oraz parking dla najemców i klientów.