Klient A&A Holding restauracja Kurpianka po remoncie otworzyła sie w Biurowym Centrum Biznesu

« wróć

Restauracja Kurpianka otworzyła się w Biurowym Centrum Biznesu po remoncie

Jeden z klientów A&A Holding, restauracja serwującą dania kuchni polskiej Kurpianka, na początku lutego otworzyła się po generalnym remoncie w Biurowym Centrum Biznesu przy Łagiewnickiej 54/56.

 

Kurpianka to idealny wybór dla każdego miłośnika dobrej, smacznej i domowej kuchni. Aromatyczne dania przygotowywane na miejscu będą idealnym wyborem na każdy, rodzinny posiłek.

 

Domowy obiad z Kurpianki można zamówić z dowozem do własnego biura lub domu. 

 

Więcej informacji o ofercie restauracji można znaleźć na profilu - https://www.facebook.com/kurpiankaObiady/

 

Wynajem nowoczesnego biura w Łodzi - z kim się kontaktować?

Osoby zainteresowanych najmem w BCB zapraszamy do kontaktu z Property Managerką obiektu Anetą Połoczańską: tel. 608 090 716 lub a.poloczanska@aia.pl

Na życzenie możliwe jest umówienie wideokonferencji z Property Managerką poprzez program Zoom.

Biuro na wynajem w Łodzi - o BCB

Biurowe Centrum Biznesu to kompleks biurowy klasy B+ zlokalizowany w bezpośrednim sąsiedztwie centrum miasta. Znakomita infrastruktura wewnątrz obiektu (bank, restauracja, parkingi, sale konferencyjne, kancelaria notarialna, Biedronka, Lidl), stanowi świetne zaplecze dla prowadzenia działalności biznesowej. Oferujemy komfortowe pomieszczenia biurowe oraz zapewniamy dowolność w kształtowaniu powierzchni

 

Główne wejście prowadzi przez nowoczesną recepcję. Dla wygody najemców nieruchomość, składającą się z trzech budynków, połączono pasażem o wysokim standardzie wykończenia, umożliwiającym przemieszczanie się bez konieczności opuszczania obiektu. Na terenie biurowca dostępne są dwie sale konferencyjne. Kompleks wyposażony jest w windy osobowe.