Porozmawialiśmy z Property Managerką Teo Park Warehouse - Żanetą Ogrodniczek

« wróć

Żaneta Ogrodniczek - Property Managerka hali magazynowo-produkcyjnej Teo Park Warehouse

Zespół Property Managerów firmy A&A Holding tworzą profesjonaliści, którzy poświęcili niemal cale swoje życie zawodowe branży nieruchomości komercyjnych, tym samym pomagając swoim klientom znaleźć idealną przestrzeń biurową, handlową czy magazynową w pełni zadowalającą ich potrzeby.  Jedną z takich osób jest Property Managerka A&A Holding – Żaneta Ogrodniczek, która już w trakcie studiów zdecydowała związać swoją karierę zawodową z nieruchomościami komercyjnymi i obecnie pracuje w tej branży blisko 9 lat.

 

Jak opowiada Żaneta: „Zawsze chciałam związać swoją przyszłość zawodową z nieruchomościami komercyjnymi. W trakcie studiów na kierunku Gospodarka Przestrzenna / Inwestycje i Nieruchomości podjęłam pracę w małej łódzkiej firmie mającej tylko dwie nieruchomości magazynowe na wynajem. Następnie przez 8 lat pracowałam w firmie dysponującej kilkudziesięcioma nieruchomościami komercyjnymi i hotelowymi w Łodzi i w całym kraju, dopóki nie dołączyłam do zespołu firmy A&A Holding. Ponieważ z branżą nieruchomości wiążę swoją przyszłość, jest to praca, w której się odnajduje i którą lubię. Odpowiedzialnie podeszłam do wyboru firmy, w której dobrze mi się pracuje”.

 

Żaneta Ogrodniczek jako Property Managerka A&A Holding zarządza firmowym obiektem magazynowo-produkcyjnym Teo Park Warehouse przy ul. Wersalskiej 45/47, którego całkowita powierzchnia to 43 000 m2. Jak mówi - „Z jednej strony nie jest to proste, opiekować się taką dużą nieruchomością, zaś z drugiej strony w pracy Property Managera można zdobyć obszerną wiedzę i umiejętności z różnych dziedzin, takich jak zagadnienia techniczne czy prawo budowlane”.

 

Żaneta dodaje: „Nabyta wiedza i praktyka dają mi coraz większe możliwości i inspirują mnie do dalszych działań. Niewątpliwie, istotnym w pracy Property Managera jest poszukiwanie nowych klientów, indywidualne podejście, pomoc i zadbanie o dobre relacje z obecnymi klientami firmy. Ale nie mniej ważne jest pilnowanie o to, aby miejsce, gdzie nasi klienci spędzają większość swojego czasu, było bezpieczne, właściwie eksploatowane oraz utrzymane w odpowiednim stanie technicznym”.

Żaneta Ogrodniczek o współpracy z klientami

W rozmowie Property Managerka opisuje także etap poszukiwania nieruchomości spełniającej oczekiwania klienta oraz o dalszych, dobrych relacjach z najemcą „Podczas poszukiwania odpowiedniego lokalu dla Klienta, staram się poznać specyfikę jego działalności, aby zaproponować dogodne pod każdym względem miejsce dla dalszego prowadzenia działalności Klienta. Z kolei następnym etapem jest dostosowanie powierzchni do indywidualnych potrzeb klienta, przeprowadzenie niezbędnych modernizacji i udogodnień. Przez cały okres trwania umowy reaguję na potrzeby Klienta, zgłaszane przez niego uwagi. Tym samym dążę do tego, aby nasz najemca był zadowolony ze współpracy z A&A Holding”.

Property Managerka Teo Park Warehouse o życiu prywatnym

Wolny od pracy czas Żaneta poświęca przede wszystkim swojej rodzinie. Przyznaje, że uwielbia też podróżować, poznawać nowe miejsca w swoim rodzinnym kraju – Polsce. „W naszym kraju jest tyle przepięknych miejsc do zwiedzenia, a odkąd jestem mamą, wielką radość daję mi pokazywanie tych miejsc mojemu dziecku. Natomiast wolne chwile, które mam tylko dla siebie, lubię spędzać, czytając dobrą książkę”.

 

Dziękujemy za rozmowę i życzymy wielu sukcesów!

 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wolnych lokali na wynajem w nieruchomości, którą opiekuje się Pani Żaneta Ogrodniczek: https://www.nieruchomosci.aia.pl/nasze-nieruchomosci/teo-park-warehouse

 

Obserwujcie A&A Holding też na Facebook oraz LinkedIn.