Przedstawiamy Wam jednego z naszych klientów, który wynajmuje przestrzeń w centrum GLOB - Studio Tańca Pasja

« wróć

Studio Tańca Pasja wynajęło przestrzeń w centrum Glob przy Skargi 12

Przedstawiamy Wam jednego z naszych klientów, który wynajmuje przestrzeń w centrum biurowo-handlowym GLOB - Studio Tańca Pasja.

Przy ul. Piotra Skargi 12 w Łodzi Studio Pasja znalazło idealne miejsce z dużym parkietem, aby uczyć dzieci i młodzież takich stylów tańca jak Modern Jazz czy Show dance oraz prowadzić zajęcia taneczne z elementami akrobatyki i gimnastyki artystycznej.
 
Studio Tańca Pasja w ofercie ma także specjalne treningi dla Aktywnych Mam: z jogą, zajęciami kształtującymi sylwetkę oraz podstawami tańca Broadway Jazz i Modern.
 
Od września oferta będzie także rozszerzona o taniec towarzyski dla dorosłych.
Wszystkich roztańczonych zapraszamy do zapisów na zajęcia na profilu szkoły https://www.facebook.com/StudioTancaPasjaLodz
 

Wynajem przestrzeni w centrum biurowo-handlowym Glob

Osoby zainteresowanych najmem w Centrum biurowo-handlowym Glob zapraszamy do kontaktu z Property Managerką obiektu, Iloną Olszacką: tel. 608 090 357 lub i.olszacka@aia.pl oraz na naszą stronę internetową https://www.nieruchomosci.aia.pl/nasze-nieruchomosci/centrum-handlowo-biurowe-glob

 

Budynek posiada wydzieloną część handlową, biurową oraz rekreacyjno-sportową.


Dużym atutem nieruchomości jest przestronny parking oraz bardzo atrakcyjna powierzchnia reklamowa na dachu i elewacji doskonale widoczna od strony ulic Pabianickiej, Wólczańskiej oraz Piotrkowskiej.