W tym roku firma A&A Holding postanowiła wesprzeć 29 finał WOŚP

« wróć

A&A Holding wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy

W tym roku firma A&A Holding postanowiła wesprzeć 29 finał WOŚP w nowoczesny sposób.
 
Skorzystaliśmy w tym celu z eSkarbonki, wirtualnej puszki firmowej A&A Holding, dzięki której można zbierać pieniądze online. Wszystkie pieniądze wpłacone na firmową eSkarbonkę trafiają bezpośrednio na konto Fundacji WOŚP
 
Przyłączcie się do akcji i wspierajcie WOŚP przez naszą firmową eSkarbonkę. Wystarczy kliknąć w poniższy link.
 
 

Najczęściej zadawane pytania

Jak wygląda wpłata do eSkarbonki krok po kroku?

Korzystanie z eSkarbonek jest szybkie, proste i bezpieczne. Na stronie eSkarbonki należy wybrać kwotę darowizny i formę płatności (karta Mastercard lub PayU), wpisać swoje imię i adres email, zaakceptować regulamin i na koniec kliknąć „Wpłać”. Następnie użytkownik jest przekierowywany na odpowiednią stronę PayU (operatora płatności w eSkarbonkach), na której należy postępować zgodnie z instrukcjami. Oprócz kart płatniczych, dostępne formy płatności to również przelew bankowy czy BLIK. Po realizacji wpłaty darczyńca zostanie przekierowany z powrotem do eSkarbonki, gdzie wyświetli się osobiste podziękowanie od Jurka Owsiaka. Na stronie eSkarbonki pojawi się też informacja o wpłacie, wraz z jej kwotą i imieniem darczyńcy.
 
Jak długo będzie aktywna eSkarbonka?

Wpłat na eSkarbonkę można dokonywać do poniedziałku 1 lutego 2021 r., do północy.
 
Jak sprawdzić czy link do eSkarbonki jest autentyczny?

To, czy dany link prowadzi do autentycznej eSkarbonki, można sprawdzić na stronie https://www.wosp.org.pl/wspieraj/sprawdz-eskarbonke, stworzonej specjalnie do weryfikacji eSkarbonek.