Wywiad z Property Managerem firmy A&A Holding Michałem Bartosiewiczem

« wróć

Michał Bartosiewicz jest jednym z Property Managerów firmy A&A Holding, z niemal 4-letnim doświadczeniem w branży nieruchomości komercyjnych.

 

Jak wspomina w rozmowie: „Świadomie wybrałem pracę w firmie A&A Holding, a do podjęcia decyzji przekonała mnie otwartość Zarządu na różnorodne pomysły, rozwiązania, sposoby poszukiwania najemców i jednoczesna swoboda działania. Mam, jak to się mówi „wolną rękę”, co nie ogranicza mojej kreatywności w takich, na pierwszy rzut oka, zwyczajnych rzeczach.

 

Jako osobie urodzonej w Łodzi, dobrze pracuje mi się w łódzkiej firmie rodzinnej. Różnorodność i historia budynków, które znajdują się w ofercie firmy, odegrały równie ważną rolę w podjęciu decyzji o dołączeniu do zespołu. Bliskie mi są zabytkowe kamienice, stylowe budynki z długą historią takie jak: Łódzki Pałacyk, siedziba firmy na Piotrkowskiej 146 czy Dom Złota przy ulicy Kościuszki 39”.

 

Michał Bartosiewicz dołączył do zespołu A&A Holding niedługo przed tym jak rozpoczął się w Polsce trudny, ale równocześnie ciekawy, okres dla rynku nieruchomości komercyjnych - pandemia koronawirusa.

 

Jako Property Manager ma szereg obowiązków, począwszy od poszukiwania klientów i prowadzenia negocjacji umów najmu, poprzez rozwiązywanie problemów najemców, szukanie wspólnych rozwiązań, kończąc na dostosowywaniu oferty nieruchomości do zmieniających się potrzeb rynku.  

Zarządza blisko 30 tysiącami mprzestrzeni biurowej, usługowej oraz magazynowo-produkcyjnej. Dzięki jego staraniom w lipcu 2020 roku Międzynarodowa Szkoła Mistrzostwa Sportowego wynajęła przestrzeń o powierzchni ok. 1000 m. kw. w obiekcie firmowym Glob na ul. Skargi 12, dla prowadzenia swojej działalności. 

 

Jak zauważa sam Michał: „Zawsze staram się wyczuwać potrzeby Klienta i próbować sprostać jego oczekiwaniom. Inspiruje mnie to, jak wygląda współpraca z najemcą, gdyż często skutkuje ona fajnymi pomysłami biznesowymi. Co bardzo ważne - nie ograniczamy naszego Klienta w kwestii aranżacji i liftingu wynajętej przestrzeni, a nawet polecamy naszą ekipę techniczną do realizacji zmian. Pewnie taka elastyczność jest też jednym z kluczy do sukcesu Naszego Klienta i całej firmy A&A Holding”.

 

W pracy Michał Bartosiewicz to przede wszystkim profesjonalny Property Manager, wparcie dla klientów oraz członek zespołu A&A Holding. Natomiast poza godzinami pracy interesuje się narciarstwem, motocyklami, muzyką bluesową i rockową. Nie wyobraża sobie swojego życia bez gry na gitarze i prywatnie posiada gitary zarówno akustyczne jak i elektryczne.

 

Tak jak każdy z nas, Michał ma marzenia i plany na przyszłość, które dodają mu inspiracji i motywacji w życiu zawodowym i prywatnym. „Na tyle zachwyca mnie uprawianie turystyki górskiej, że chciałbym pewnego dnia mieć własny pensjonat w górach i spędzać tam weekendy z rodziną” – swoimi marzeniami dzieli się Michał Bartosiewicz, Property Manager A&A Holding.

 

Firma A&A Holding w social media: Facebook oraz LinkedIn.