Biurowe Centrum Biznesu

Opis

Posiadam do wynajęcia lokal biurowy z klimatyzacją o powierzchni 18 m2. Lokal znajduje się na I piętrze biurowca Biurowego Centrum Biznesu, w Łodzi przy ul. Łagiewnickiej 54/56. Standard lokalu: ściany- gładź gipsowa w kolorze, na podłodze wykładzina dywanowa, okna PCV z żaluzjami, oświetlenie: rastry. Istnieje możliwość wynajęcia kilku pokoi obok siebie o podobnym standardzie Dostęp do lokalu 24h/7 dni. Obiekt dozorowany, monitorowany. W budynku recepcja czynna całą dobę, restauracja, banki, punkt ksero, salon fryzjerski, kosmetyczny. Przed budynkiem parkingi. Istnieje możliwość podłączenia telefonu, internetu.

Opis budynku

Biurowe Centrum Biznesu to kompleks biurowy klasy B+ zlokalizowany w bezpośrednim sąsiedztwie centrum miasta. Znakomita infrastruktura wewnątrz obiektu (bank, restauracja, parkingi, sale konferencyjne, kancelaria notarialna, Biedronka, Lidl), stanowi świetne zaplecze dla prowadzenia działalności biznesowej. Oferujemy komfortowe pomieszczenia biurowe oraz zapewniamy dowolność w kształtowaniu powierzchni. 

Główne wejście prowadzi przez nowoczesną recepcję. Dla wygody najemców nieruchomość, składającą się z trzech budynków, połączono pasażem o wysokim standardzie wykończenia, umożliwiającym przemieszczanie się bez konieczności opuszczania obiektu. Na terenie biurowca dostępne są dwie sale konferencyjne. Kompleks wyposażony jest w windy osobowe.

Bezpieczeństwo budynku gwarantuje monitoring oraz całodobowa ochrona. Do dyspozycji najemców i ich klientów jest obszerny parking. W bezpośrednim sąsiedztwie kompleksu BCB przystanki mają linie autobusowe i tramwajowe komunikacji miejskiej, która zapewnia, że dojazd do innych dzielnic miasta jest szybki i komfortowy.

 

WIRTUALNY SPACER

Rodzaj: biuro

Pow. całkowita:

18.00 m2

Cena za m2:

26.00 zł

Uwagi:

Agent prowadzący:

Anna Wesołowska

Tel. kontaktowy:

534 580 003

E-mail:

a.wesolowska@aia.pl

ZADAJ PYTANIE