Biurowe Centrum Biznesu

Opis

Od zaraz do wynajęcia lokal o powierzchni 59,67 m2, znajdujący się na parterze biurowca w Łodzi przy ul. Łagiewnickiej. Lokal nadaje się na biuro, handel lub usługi, składa się z dwóch pomieszczeń (ok 49 m2 + ok. 11m2) W mniejszym pomieszczeniu możliwość zainstalowania umywalki - pomieszczenie idealne na pokój socjalny. Oświetlenie rastrowe, okna PCV, na podłodze panele, ogrzewanie miejskie, sanitariaty wspólne na korytarzu. Na parterze budynku Recepcja czynna całą dobę, restauracja, punkt ksero, bank i inne firmy sprzyjające najemcy. Obiekt dozorowany, przed budynkiem duży parking. Cena wynajmu 2088,45 zł+ media 12,17zł/ m2 + VAT- do negocjacji Zapraszam do zapoznania się z ofertą.

Opis budynku

BCB to kompleks biurowy klasy B zlokalizowany w bliskim sąsiedztwie centrum miasta, jego najważniejszych urzędów, instytucji i kompleksów handlowo – rozrywkowych (pasaż handlowy ulicy Piotrkowskiej, Manufaktura, Galeria Łódzka). Infrastruktura wewnątrz obiektu (banki, sklepy, restauracje, sale konferencyjne) stanowi optymalne zaplecze dla prowadzenia działalności biznesowej.

Dla komfortu Najemców obiekt składa się z trzech budynków połączono pasażem umożliwiającym przemieszczanie się w obrębie nieruchomości bez konieczności opuszczania budynku.

BCB oferuje pomieszczenia biurowe i zapewnia dowolność w kształtowaniu powierzchni.

WIRTUALNY SPACER

Rodzaj: biuro

Pow. całkowita:

60.00 m2

Cena za m2:

25.00 zł

Uwagi:

Od zaraz lokal 60 m2 z pomieszczeniem socjalnym

Agent prowadzący:

Anna Wesołowska

Tel. kontaktowy:

535037159

E-mail:

a.wesolowska@aia.pl

ZADAJ PYTANIE