Biurowe Centrum Biznesu

Opis

Biurowe Centrum Biznesu oferuje wynajem klimatyzowanej sali konferencyjnej. Nasza sala odpowiada potrzebom firm organizujących szkolenia lub konferencje na terenie Łodzi, które są zainteresowane atrakcyjną lokalizacją i profesjonalną obsługą. Oferta perfekcyjnie spełnia wymagania instytucji przygotowujących szkolenia dla swoich pracowników, szkoleń unijnych, prezentacji czy przeprowadzenia procesu rekrutacji. Szerokie możliwości aranżacji sprawiają, że ofertę możemy idealnie dostosować do Państwa potrzeb.

Do Państwa dyspozycji jest dobrze doświetlona, klimatyzowana sala o powierzchni 72 m2 na ok. 34 osoby

Sala wyposażona jest w :

Stoły drewniane 8 szt.

Krzesła obrotowe 34 szt.

Rzutnik

Flipchart z kartkami i mazakami

Telewizor LCD Możliwość dowolnego ustawienia stołów i krzeseł

Ponadto w budynku recepcja, punkt ksero, restauracja, parking przed budynkiem, w pobliżu dobrze rozwinięta sieć handlowo- usługowa, dobry dojazd z każdej części miasta.

 

Cennik : wynajem sali na cały dzień 350 zł

wynajem sali na 1 godz. 70 zł

wypożyczenie rzutnika 100,00 zł/dzień

Możliwość zorganizowania cateringu cena do uzgodnienia

Do podanych cen należy doliczyć podatek VAT

Opis budynku

Biurowe Centrum Biznesu to kompleks biurowy klasy B+ zlokalizowany w bezpośrednim sąsiedztwie centrum miasta. Znakomita infrastruktura wewnątrz obiektu (bank, restauracja, parkingi, sale konferencyjne, kancelaria notarialna, Biedronka, Lidl), stanowi świetne zaplecze dla prowadzenia działalności biznesowej. Oferujemy komfortowe pomieszczenia biurowe oraz zapewniamy dowolność w kształtowaniu powierzchni. 

Główne wejście prowadzi przez nowoczesną recepcję. Dla wygody najemców nieruchomość, składającą się z trzech budynków, połączono pasażem o wysokim standardzie wykończenia, umożliwiającym przemieszczanie się bez konieczności opuszczania obiektu. Na terenie biurowca dostępne są dwie sale konferencyjne. Kompleks wyposażony jest w windy osobowe.

Bezpieczeństwo budynku gwarantuje monitoring oraz całodobowa ochrona. Do dyspozycji najemców i ich klientów jest obszerny parking. W bezpośrednim sąsiedztwie kompleksu BCB przystanki mają linie autobusowe i tramwajowe komunikacji miejskiej, która zapewnia, że dojazd do innych dzielnic miasta jest szybki i komfortowy.

 

WIRTUALNY SPACER

Rodzaj: inne

Pow. całkowita:

72.00 m2

Cena za m2:

70.00 zł

Uwagi:

Klimatyzowana sala konferencyjna

Agent prowadzący:

Anna Wesołowska

Tel. kontaktowy:

534 580 003

E-mail:

a.wesolowska@aia.pl

ZADAJ PYTANIE