Biurowe Centrum Biznesu

Opis

Do wynajęcia lokal o powierzchni 78m2. Lokal znajduje się na parterze budynku, przy recepcji. Składa się z dwóch pomieszczeń 1x  62,91m2 + 1x 14,42 m2, oświetlenie jarzeniowe, na podłodze wykładzina sportowa. W lokalu dostęp do wody ( umywalka+ Kabina prysznicowa). Na parterze budynku recepcja czynna całą dobę, restauracja, punkt ksero, kancelarie podatkowo-księgowe, prawne, gabinety lekarskie, kosmetyczne. Dostęp do lokalu 24 godz. we wszystkie dni tygodnia

Opis budynku

BCB to kompleks biurowy klasy B zlokalizowany w bliskim sąsiedztwie centrum miasta, jego najważniejszych urzędów, instytucji i kompleksów handlowo – rozrywkowych (pasaż handlowy ulicy Piotrkowskiej, Manufaktura, Galeria Łódzka). Infrastruktura wewnątrz obiektu (banki, sklepy, restauracje, sale konferencyjne) stanowi optymalne zaplecze dla prowadzenia działalności biznesowej.

Dla komfortu Najemców obiekt składa się z trzech budynków połączono pasażem umożliwiającym przemieszczanie się w obrębie nieruchomości bez konieczności opuszczania budynku.

BCB oferuje pomieszczenia biurowe i zapewnia dowolność w kształtowaniu powierzchni.

WIRTUALNY SPACER

Rodzaj: inne

Pow. całkowita:

78.00 m2

Cena za m2:

30.00 zł

Uwagi:

lokal do wynajęcia-78m2, 0% prowizji

Agent prowadzący:

Anna Wesołowska

Tel. kontaktowy:

535037159

E-mail:

a.wesolowska@aia.pl

ZADAJ PYTANIE