Biurowe Centrum Biznesu

Opis

Do wynajęcia lokal o powierzchni 78m2. Lokal znajduje się na parterze budynku, przy recepcji. Składa się z dwóch pomieszczeń 1x  62,91m2 + 1x 14,42 m2, oświetlenie jarzeniowe, na podłodze wykładzina sportowa. W lokalu dostęp do wody ( umywalka+ Kabina prysznicowa). Na parterze budynku recepcja czynna całą dobę, restauracja, punkt ksero, kancelarie podatkowo-księgowe, prawne, gabinety lekarskie, kosmetyczne. Dostęp do lokalu 24 godz. we wszystkie dni tygodnia

Opis budynku

Biurowe Centrum Biznesu to kompleks biurowy klasy B+ zlokalizowany w bezpośrednim sąsiedztwie centrum miasta. Znakomita infrastruktura wewnątrz obiektu (bank, restauracja, parkingi, sale konferencyjne, kancelaria notarialna, Biedronka, Lidl), stanowi świetne zaplecze dla prowadzenia działalności biznesowej. Oferujemy komfortowe pomieszczenia biurowe oraz zapewniamy dowolność w kształtowaniu powierzchni. 

Główne wejście prowadzi przez nowoczesną recepcję. Dla wygody najemców nieruchomość, składającą się z trzech budynków, połączono pasażem o wysokim standardzie wykończenia, umożliwiającym przemieszczanie się bez konieczności opuszczania obiektu. Na terenie biurowca dostępne są dwie sale konferencyjne. Kompleks wyposażony jest w windy osobowe.

Bezpieczeństwo budynku gwarantuje monitoring oraz całodobowa ochrona. Do dyspozycji najemców i ich klientów jest obszerny parking. W bezpośrednim sąsiedztwie kompleksu BCB przystanki mają linie autobusowe i tramwajowe komunikacji miejskiej, która zapewnia, że dojazd do innych dzielnic miasta jest szybki i komfortowy.

 

WIRTUALNY SPACER

Rodzaj: inne

Pow. całkowita:

78.00 m2

Cena za m2:

20.00 zł

Uwagi:

lokal do wynajęcia-78m2, 0% prowizji

Agent prowadzący:

Anna Wesołowska

Tel. kontaktowy:

534 580 003

E-mail:

a.wesolowska@aia.pl

ZADAJ PYTANIE