Biurowe Centrum Biznesu

Opis

Lokale biurowy o powierzchni ok 170 m2. Biuro składa się z 2 pokoi oraz powierzchni open space. LOKALIZACJA:Usytuowanie nieruchomości zapewnia dogodny dojazd transportem prywatnym jak również środkami komunikacji miejskiej. Lokalizacja budynku umożliwia również łatwy i szybki dojazd do najważniejszych instytucji i obiektów miasta. Otoczenie nieruchomości stanowią przeważnie budynki mieszkalne, lokale handlowe i usługowe. W sąsiedztwie budynku znajdują się Lidl, Biedronka, Rossmann oraz Rynek Bałucki, a także stacja roweru miejskiego. Do dyspozycji Najemców i ich klientów jest obszerny parking. Oferujemy komfortowe pomieszczenia biurowe oraz zapewniamy dowolność w kształtowaniu powierzchni.

Opis budynku

Biurowe Centrum Biznesu to kompleks biurowy klasy B+ zlokalizowany w bezpośrednim sąsiedztwie centrum miasta.

Znakomita infrastruktura wewnątrz obiektu (bank, restauracja, parkingi, sale konferencyjne, kancelaria notarialna, Biedronka, Lidl oraz rower miejski), stanowi świetne zaplecze dla prowadzenia działalności biznesowej. Oferujemy komfortowe pomieszczenia biurowe oraz zapewniamy dowolność w kształtowaniu powierzchni.


Główne wejście prowadzi przez nowoczesną recepcję. Dla wygody najemców nieruchomość, składająca się z trzech budynków, połączono pasażem o wysokim standardzie wykończenia, umożliwiającym przemieszczanie się bez konieczności opuszczania obiektu. Na terenie biurowca dostępne są dwie sale konferencyjne. Kompleks wyposażony jest w windy osobowe.

 

BCB oferuje pomieszczenia biurowe i zapewnia dowolność w kształtowaniu powierzchni.

WIRTUALNY SPACER

Rodzaj: biuro

Pow. całkowita:

170.00 m2

Cena za m2:

28.00 zł

Uwagi:

Agent prowadzący:

Aneta Połoczańska

Tel. kontaktowy:

608090716

E-mail:

a.poloczanska@aia.pl

ZADAJ PYTANIE