Biurowe Centrum Biznesu

Opis

Do wynajęcia od zaraz bardzo ładny lokal biurowy o powierzchni  36,75 m2. Lokal znajduje się na VIII piętrze (w budynku dwie windy) jednego z biurowców Biurowego Centrum Biznesu w Łodzi przy ul. Łagiewnickiej 54/56. Standard lokalu:  jeden pokój, ściany umalowane na kolor biały, na podłodze panele podłogowe, oświetlenie rastrowe, okna PCV z roletami, ogrzewanie miejskie. Sanitariaty wspólne na korytarzu. Biuro z możliwością aranżacji według wymagań klienta.  Infrastruktura przyjazna najemcy. Wewnątrz obiektu sklepy, kancelarie prawnicze i podatkowe, gabinety fryzjerskie, kosmetyczne i lekarskie, punkt odbioru i nadawania przesyłek kurierskich, usługi ksero, bar, sale konferencyjne. Na parterze budynku recepcja czynna całą dobę. Obiekt dozorowany, dostęp do lokalu we wszystkie dni tygodnia 24 godz. Przed budynkiem duże parkingi. W pobliżu nieruchomości dobrze rozwinięta sieć handlowo usługowa, dobry dojazd z każdej części miasta. Lokal idealny na działalność biurowo- usługową.

Opis budynku

Biurowe Centrum Biznesu to kompleks biurowy klasy B+ zlokalizowany w bezpośrednim sąsiedztwie centrum miasta. Znakomita infrastruktura wewnątrz obiektu (bank, restauracja, parkingi, sale konferencyjne, kancelaria notarialna, Biedronka, Lidl), stanowi świetne zaplecze dla prowadzenia działalności biznesowej. Oferujemy komfortowe pomieszczenia biurowe oraz zapewniamy dowolność w kształtowaniu powierzchni. 

Główne wejście prowadzi przez nowoczesną recepcję. Dla wygody najemców nieruchomość, składającą się z trzech budynków, połączono pasażem o wysokim standardzie wykończenia, umożliwiającym przemieszczanie się bez konieczności opuszczania obiektu. Na terenie biurowca dostępne są dwie sale konferencyjne. Kompleks wyposażony jest w windy osobowe.

Bezpieczeństwo budynku gwarantuje monitoring oraz całodobowa ochrona. Do dyspozycji najemców i ich klientów jest obszerny parking. W bezpośrednim sąsiedztwie kompleksu BCB przystanki mają linie autobusowe i tramwajowe komunikacji miejskiej, która zapewnia, że dojazd do innych dzielnic miasta jest szybki i komfortowy.

 

WIRTUALNY SPACER

Rodzaj: biuro

Pow. całkowita:

37.00 m2

Cena za m2:

25.00 zł

Uwagi:

 od zaraz 37 m2

Agent prowadzący:

Anna Wesołowska

Tel. kontaktowy:

534 580 003

E-mail:

a.wesolowska@aia.pl

ZADAJ PYTANIE