Centrum handlowe Tkalnia

Pasaż handlowy
Pasaż handlowy
Tkalnia Pabianice

Opis

Do wynajęcia powierzchnia handlowa od 6 m2 w pasażu Centrum Handlowego Tkalnia Pabianice.

Najważniejsze atuty:

  • Lokalizacja w pasażu handlowym
  • Parter
  • Możliwość adaptacji do indywidualnych potrzeb
  • Duży przestronny parking na ponad 200 miejsc parkingowych

Najważniejsze atuty nieruchomości:

  • Centrum miasta
  • Powierzchnia reklamowa do wynajęcia
  • Bezpieczeństwo - monitoring obiektu, czujniki dymu
  • Ponad 40 sklepów oraz pierwszy w mieście multipleks-kino Helios. 

Opis centrum

Centrum Handlowo – Rozrywkowe Tkalnia zlokalizowane jest w sercu Pabianic, w otoczeniu najgęściej zaludnionych dzielnic, pomiędzy Polem Golfowym A&A Arkadia i Parkiem Słowackiego. To wyjątkowy projekt, wpisujący zrewitalizowane zabudowania dawnej fabryki włókienniczej Krusche & Ender w przestrzeń publiczną. Tkalnia to nie tylko nowoczesne centrum handlowe, ale także przestrzeń spotkań i odpoczynku dzieci i dorosłych ze specjalnie wydzieloną strefą, w której organizowane są eventy dla mieszkańców. W obiekcie o powierzchni najmu 12 000 mkw. znalazło się 40 sklepów m.in. Reserved, Media Expert, Sinsay, House, Diverse, CCC, Martes Sport, Tatuum, Esotiq, 50 style i Ryłko oraz pierwszy w mieście multipleks – kino Helios.

Niebanalne rozmieszczenie sklepów w zabudowie o charakterze miejskiego rynku, przestronny pasaż z miejscem do odpoczynku, komfortowe wnętrza i atrakcyjne portfolio marek sprzyjają nie tylko zakupom, ale też spędzaniu czasu wolnego.

W pasażu Tkalni podziwiać można prawdziwy szybowiec SZD-30 Pirat Aeroklubu Łódzkiego zawieszony nad sceną. Szybowiec z jednej strony jest hołdem dla pabianickiego, słynnego konstruktora szybowców, Pana Bogumiła Beresia. Z drugiej strony służy popularyzacji tego pięknego sportu, w którym Polacy od lat są w światowej czołówce.

W 2020 roku Centrum handlowo-rozrywkowe Tkalnia w Pabianicach otrzymało dwie prestiżowe nagrody w branżowych plebiscytach: Property Design Awards 2020, nagroda w kategorii Bryła oraz CEE Retail Awards 2020, nagroda w kategorii Projekt roku: Mały projekt handlowy.

 

Rodzaj: handlowe

Pow. całkowita:

6.00 m2

Cena za m2:

0.00 zł

Uwagi:

Agent prowadzący:

Paweł Woźniakowski

Tel. kontaktowy:

530 353 749

E-mail:

p.wozniakowski@aia.pl

ZADAJ PYTANIE