Dom Jubilerski

Lokal na Piotrkowskiej 146

Opis

Idealna pracownia w samym centrum miasta. Znajduje się ona w kamienicy domu Jubilerskiego A&A na ulicy Piotrkowskiej 146. Lokal po pracowni artystycznej - idealne miejsce na biuro, gabinet czy inną działalność handlową. III piętro. Możliwość wynajmu miejsc parkingowych na terenie kamienicy.

 

Bezpośrednio przy nieruchomości zlokalizowane są banki, hotele, restauracje itp.

 

 

Cena: 26 zł netto/m2 + media

 

Opis budynku

Dom Jubilerski na ul. Piotrkowskiej 146 to pięciokondygnacyjny obiekt klasy B+ o powierzchni biurowej oraz usługowo-handlowej, położony w ścisłym centrum miasta. 

 

Jest to prestiżowa, odrestaurowana kamienica posiadająca cztery kondygnacje naziemne, przeznaczone na działalność handlową i biura oraz piwnicę użytkową przeznaczoną na działalność gastronomiczną. Piętra Domu Jubilerskiego połączone są elegancką, marmurową klatką schodową. 

 

Budynek znajduje się pomiędzy ulicą Roosevelta a al. Piłsudskiego, co zapewnia bezproblemowy i dogodny dojazd zarówno środkami transportu miejskiego, jak i samochodem. Dużym atutem jest bezpośrednie sąsiedztwo słynnej strefy gastronomicznej OFF Piotrkowska oraz Centrum Przesiadkowego komunikacji miejskiej.

 

Nieruchomość posiada parking mieszczący 22 pojazdy, zlokalizowany bezpośrednio przy budynku.

 

Rodzaj: biuro

Pow. całkowita:

30.00 m2

Cena za m2:

26.00 zł

Uwagi:

Agent prowadzący:

Anna Salwa

Tel. kontaktowy:

530 359 764

E-mail:

a.salwa@aia.pl

ZADAJ PYTANIE