Dom Złota

Opis

Prezentowany klimatyzowany lokal znajduje się na III piętrze części frontowej kamienicy przy ul. Kościuszki 39. Zaletą biura jest jego bardzo dobry układ funkcjonalny oraz duży dostęp do naturalnego światła dziennego

W lokalu znajduje się recepcja wyposażona w meble o wysokiej jakości wykończenia. Pomieszczenie socjalne także zostało wyposażone w meble.  W lokalu układ pomieszczeń-  gabinetowy.

Opis budynku

Dom Złota to pięciokondygnacyjny obiekt klasy B+ o powierzchni biurowej oraz handlowej, usytuowany w ścisłym centrum Łodzi na al. Kościuszki, 39. Budynek jest zabytkową nieruchomością po generalnym remoncie, wymianie okien oraz rewitalizacji elewacji. Piętra kamiennicy połączone są elegancką marmurową klatką schodową.

Budynek znajduje się w pobliżu skrzyżowań al. Kościuszki i A. Struga, co zapewnia bezproblemowy i dogodny dojazd zarówno środkami transportu miejskiego, jak i samochodem. Dom Złota dysponuje własnym parkingiem na 10 miejsc parkingowych z wjazdem od ul. Wólczańskiej.

W najbliższym otoczeniu kamienicy znajduje się wiele obiektów użyteczności publicznej, takich jak Sąd Rejonowy dla Łodzi-Śródmieścia, banki, urzędy, poczty oraz hotele i restauracje. Dom Złota został zlokalizowany w odległości spaceru (200 m) od reprezentacyjnej, najdłuższej ulicy handlowej Łodzi – ulicy Piotrkowskiej.

Rodzaj: biuro

Pow. całkowita:

286.00 m2

Cena za m2:

28.00 zł

Uwagi:

Agent prowadzący:

Aneta Połoczańska

Tel. kontaktowy:

608090716

E-mail:

a.poloczanska@aia.pl

ZADAJ PYTANIE