Dom Złota

Opis

Do wynajęcia lokal biurowy składający się z 3 pomieszczeń wraz z korytarzem i łazienką w samym centrum miasta, blisko skrzyżowania Struga i Kościuszki. Własny parking z wjazdem od ul. Wólczańskiej. 

 

Opis budynku

Dom Złota to pięciokondygnacyjny obiekt klasy B+ o powierzchni biurowej oraz handlowej, usytuowany w ścisłym centrum Łodzi na al. Kościuszki, 39. Budynek jest zabytkową nieruchomością po generalnym remoncie, wymianie okien oraz rewitalizacji elewacji. Piętra kamiennicy połączone są elegancką marmurową klatką schodową.

Budynek znajduje się w pobliżu skrzyżowań al. Kościuszki i A. Struga, co zapewnia bezproblemowy i dogodny dojazd zarówno środkami transportu miejskiego, jak i samochodem. Dom Złota dysponuje własnym parkingiem na 10 miejsc parkingowych z wjazdem od ul. Wólczańskiej.

W najbliższym otoczeniu kamienicy znajduje się wiele obiektów użyteczności publicznej, takich jak Sąd Rejonowy dla Łodzi-Śródmieścia, banki, urzędy, poczty oraz hotele i restauracje. Dom Złota został zlokalizowany w odległości spaceru (200 m) od reprezentacyjnej, najdłuższej ulicy handlowej Łodzi – ulicy Piotrkowskiej.

Rodzaj: biuro

Pow. całkowita:

126.00 m2

Cena za m2:

27.00 zł

Uwagi:

Agent prowadzący:

Urszula Zięba-Grad

Tel. kontaktowy:

608090363

E-mail:

u.grad@aia.pl

ZADAJ PYTANIE