Mickiewicza 15a

Opis

Atrakcyjny lokal usługowo-handlowy położony na parterze budynku przy stacji przesiadkowej trasy W-Z. Lokal po generalnym remoncie, dwa wejścia, jedno od frontu drugie od dziedzińca. Sala frontowa - ściany GK, sufit podwieszany, na podłodze panele, dodatkowo zaplecze magazynowe i łazienka. Możliwość ekspozycji reklamy nad wejściem do lokalu lub w witrynach, oraz możliwość powieszenia baneru lub flagi na elewacji.

Oferujemy miejsce postojowe bezpośrednio przed lokalem lub z boku budynku. Można również korzystać z ogólnodostępnego parkingu położonego w bezpośrednim sąsiedztwie.

Możliwość dowolnej zmiany aranżacji lokalu wewnątrz, w celu zwiększenia powierzchni.

Opis budynku

Budynek na al. Mickiewicza, 15a to pięciokondygnacyjny obiekt klasy B o powierzchni biurowej oraz usługowo-handlowej usytuowany w ścisłym centrum Łodzi. 

 

Budynek znajduje się przy skrzyżowaniu al. Kościuszki i al. Mickiewicza, co zapewnia bezproblemowy i dogodny dojazd zarówno środkami transportu miejskiego, jak i samochodem. Obiekt dysponuje własnym parkingiem na 20 miejsc parkingowych, można również korzystać z ogólnodostępnego parkingu położonego w bezpośrednim sąsiedztwie.

 

W najbliższym otoczeniu budynku znajduje się wiele obiektów użyteczności publicznej, takich jak Urząd Miasta Łodzi, sądy, banki, galeria handlowa Galeria Łódzka, poczta oraz hotele i restauracje. Nieruchomość jest zlokalizowana zaledwie 200 m. od reprezentacyjnej, najdłuższej ulicy handlowej Łodzi – ulicy Piotrkowskiej oraz Centrum Przesiadkowego komunikacji miejskiej.

 

Doskonale widoczna elewacja od strony al. Mickiewicza stanowi niezwykle atrakcyjne miejsce na reklamę wielkoformatową.

Rodzaj: handlowe

Pow. całkowita:

94.00 m2

Cena za m2:

30.00 zł

Uwagi:

Agent prowadzący:

Urszula Zięba-Grad

Tel. kontaktowy:

574 124 392

E-mail:

u.grad@aia.pl

ZADAJ PYTANIE