Mickiewicza 15a

Opis

Kameralne 3 sąsiadujące lokale na III piętrze w samym centrum i w przystępnej cenie. Budynek przyjazny osobom niepełnosprawnym. Bezpieczeństwo i komfort, domofon i monitoring. Dogodny dojazd trasą WZ-przystanek przesiadkowo. Szybki internet i wszystkie media. Parking przed budynkiem abomanentowy. 

Możliwa zmiana kolorystyki pomieszczeń, możliwość łączenia lokali.

Zapraszamy na spacer wirtualny:

 

Opis budynku

Budynek na al. Mickiewicza, 15a to pięciokondygnacyjny obiekt klasy B o powierzchni biurowej oraz usługowo-handlowej usytuowany w ścisłym centrum Łodzi. 

 

Budynek znajduje się przy skrzyżowaniu al. Kościuszki i al. Mickiewicza, co zapewnia bezproblemowy i dogodny dojazd zarówno środkami transportu miejskiego, jak i samochodem. Obiekt dysponuje własnym parkingiem na 20 miejsc parkingowych, można również korzystać z ogólnodostępnego parkingu położonego w bezpośrednim sąsiedztwie.

 

W najbliższym otoczeniu budynku znajduje się wiele obiektów użyteczności publicznej, takich jak Urząd Miasta Łodzi, sądy, banki, galeria handlowa Galeria Łódzka, poczta oraz hotele i restauracje. Nieruchomość jest zlokalizowana zaledwie 200 m. od reprezentacyjnej, najdłuższej ulicy handlowej Łodzi – ulicy Piotrkowskiej oraz Centrum Przesiadkowego komunikacji miejskiej.

 

Doskonale widoczna elewacja od strony al. Mickiewicza stanowi niezwykle atrakcyjne miejsce na reklamę wielkoformatową.

Rodzaj: biuro

Pow. całkowita:

29.50 m2

Cena za m2:

22.00 zł

Uwagi:

Ładne biuro w przystępnej cenie.

Agent prowadzący:

Urszula Zięba-Grad

Tel. kontaktowy:

574 124 392

E-mail:

u.grad@aia.pl

ZADAJ PYTANIE