Piotrkowska 60

Budynek z biurami pod wynajem na Piotrkowskiej 60
Lokal usługowy do wynajęcia na Piotrkowskiej 60
Budynek na Piotrkowskiej 60
Kamienica na Piotrkowskiej 60
Kamienica z biurami na wynajem na Piotrkowskiej 60

Opis

Lokal znajduje się na parterze budynku w oficynie z wejściem głównym bezpośrednio z parkingu nieruchomości.

Cena: 45,00 zł/m2 + media 8,39 zł/m2 (CO i pozostałe opłaty), zużycie z odczytu podlicznika: energii el. i wodomierza

Lokalizacja:
Ul. Piotrkowska 60. Zabytkowa kamienica w ścisłym centrum Łodzi, główna ulica handlowo-usługowa miasta. Ok 12 min. spacerem od dworca PKP Łódź Fabryczna i Nowego Centrum Łodzi. Ok 23 min. spacerem do CH Manufaktura Łódź.

 

 

Opis budynku

Kamienica na ul. Piotrkowska, 60 to pięciokondygnacyjny obiekt klasy A- o powierzchni biurowej oraz usługowo-handlowej, położony w ścisłym centrum miasta. Budynek jest zabytkową nieruchomością z odświeżonymi lokalami. Fasada kamienicy została odtworzona zgodnie z archiwalnymi szkicami i stanowi dumę miasta. Obiekt składa się z budynku frontowego i oficyny, powiązanych ze sobą funkcjonalnie. Korytarze i klatki schodowe wyłożone są granitem, a ściany pokrywają ozdobne stiuki weneckie. Nieruchomość jest dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Budynek znajduje się pomiędzy ulicami Narutowicza a Moniuszki, co zapewnia bezproblemowy i dogodny dojazd zarówno środkami transportu miejskiego, jak i samochodem. Obiekt na ul. Piotrkowska, 60 dysponuje własnym parkingiem na 50 miejsc parkingowych, zlokalizowanym bezpośrednio przy budynku.

W najbliższym otoczeniu kamienicy znajduje się wiele obiektów użyteczności publicznej, takich jak banki, urzędy, poczty, Telewizja Łódzka oraz hotele i restauracje. Budynek został zlokalizowany na reprezentacyjnej, najdłuższej ulicy handlowej Łodzi – ulicy Piotrkowskiej.

Rodzaj: handlowe

Pow. całkowita:

38.00 m2

Cena za m2:

45.00 zł

Uwagi:

Agent prowadzący:

Michał Bartosiewicz

Tel. kontaktowy:

536019823

E-mail:

m.bartosiewicz@aia.pl

ZADAJ PYTANIE