Teo Park Office

Nowoczene biura do wynajęcia w Łodzi - rzut

Opis

Do wynajęcia nowoczesne powierzchnie biurowe, znajdujące się na jednym pietrze (3 piętro) w 11-kondygnacyjnym kompleksie biurowym klasy B Teo Park Office

Istnieje możliwość wynajęcia jak całości, tak i pojedynczych lokali. 

 

Dostępne powierzchnie:

  • 19,33 m2
  • 29,12 m2
  • 63,18 m2
  • 75,22 m2

Łącznie - 186, 85 powierzchni biurowej o wysokim standardzie.

 

Lokale są świeżo po generalnym remoncie, z wymienionymi oknami, łazienką dostosowaną dla osób niepełnosprawnych oraz wspólną kuchnią.  Do dyspozycji są dwie windy osobowe oraz parking. W kompleksie Teo Park Office jest również lokal gastronomiczny i całodobowa recepcja.

 

Dostęp do biur 24/7. 

Opis budynku

Centrum biurowe Teo Park przy ul. Wersalskiej 47/75 i św. Teresy 178A usytuowane jest w północnej części Łodzi pomiędzy ulicą Wersalską i Świętej Teresy. Obiekt charakteryzuje się bardzo dobrym połączeniem komunikacyjnym z zachodnią obwodnicą Łodzi S14, autostradą A2 oraz A1. Położenie biurowca zapewnia dogodny dojazd do centrum i innych części miasta zarówno komunikacją miejską jak i samochodem. Od strony ulicy Świętej Teresy nieruchomość sąsiaduje z centrum logistycznym firmy Rossmann. 

 

Biurowiec Teo Park to 11-kondygnacyjny budynek klasy B oferujący na wynajem ok. 8900 m2 powierzchni biurowej z reprezentacyjną recepcją. Metraż typowego piętra wynosi 675 m2 w układzie open space. Konstrukcja projektowa budynku pozwala na dowolną aranżację wnętrz. Przy obiekcie usytuowany jest duży parking naziemny na ok. 120 miejsc do dyspozycji najemców i kontrahentów. Obiekt objęty jest całodobową ochroną. Obok biurowca znajduje się centrum magazynowo – produkcyjne Teo-Park Warehouse / Industrial.

Rodzaj: biuro

Pow. całkowita:

187.00 m2

Cena za m2:

35.00 zł

Uwagi:

Istnieje możliwość wynajęcia jak całości, tak i pojedynczych lokali. 

 

Agent prowadzący:

Żaneta Ogrodniczek

Tel. kontaktowy:

530 350 723

E-mail:

z.ogrodniczek@aia.pl

ZADAJ PYTANIE