Teo Park Warehouse

Opis

Lokal o łącznej powierzchni 150 m2, zlokalizowany na parterze budynku, składający się z dwóch pomieszczeń do dowolnej aranżacji, biura oraz sanitariatów. Wejście od frontu budynku.

Teren wokół budynku jest ogrodzony, monitorowany. Lokal posiada jedno wejście.

Opis budynku

Teo Park Warehouse to trzykondygnacyjna hala magazynowo-produkcyjna klasy B. Obiekt jest położona w północnej części Łodzi, na terenie Teofilowa Przemysłowego. W pobliżu Teo Park Warehouse znajdują się obiekty przemysłowe, handlowe oraz największe hurtownie.

Nieruchomość znajduje się w pobliżu ulic Aleksandrowskiej, Szczecińskiej i Św. Teresy, co ułatwia logistykę i zapewnia dogodny dojazd zarówno z centrum miasta, jak i spoza Łodzi. Teo Park Warehouse dysponuje własnym parkingiem na 220 miejsc parkingowych, zlokalizowanym bezpośrednio przy budynku.

Funkcjonalność przestrzeni obiektu zwiększają duży metraż i wysokość poszczególnych hal oraz szeroka siatka słupów. Wzdłuż budynku Teo Park Warehouse znajdują się bramy rozładunkowe oraz rampa typu "cross dock". Nieruchomość jest wyposażona w instalację C.O. i posadzkę niepylącą.

Rodzaj: inne

Pow. całkowita:

150.00 m2

Cena za m2:

15.00 zł

Uwagi:

Agent prowadzący:

Żaneta Ogrodniczek

Tel. kontaktowy:

608091079

E-mail:

z.ogrodniczek@aia.pl

ZADAJ PYTANIE