Willa Barcińskiego

Opis

Lokal składa się z dwóch pomieszczeń oraz niewielkiego przedsionka. Pomieszczenia przestronne ( 3m wysokości ) z otwieranymi oknami z widokiem na ul. Kilińskiego i park Abramowskiego. Białe ściany, drewniany parkiet na podłodze. Dodatkowymi atutami lokalu są niewielki balkon, przyłącze wody oraz reprezentacyjna klatka schodowa. Obiekt monitorowany. Cena zawiera czynsz wraz z opłatami eksploatacyjnymi i mediami. BEZ dodatkowych kosztów. Bezpłatne miejsca parkingowe.

Opis budynku

Willa Barcińskiego na ul. Kilińskiego 177 to trzykondygnacyjna nieruchomość klasy B o powierzchni biurowej oraz usługowej, zlokalizowana w centrum miasta. Willa jest po generalnym remoncie zabytkowej elewacji.

 

Ten piękny budynek był w przeszłości rezydencją znanego łódzkiego fabrykanta, Salomona Barcińskiego. Budynek składa się z 2 kondygnacji naziemnych, przeznaczonych na działalność biurową, lekarską lub edukacyjną oraz piwnicy użytkowej. Piętra Pałacu Barcińskiego połączone są elegancką marmurową klatką schodową. 


Willa Barcińskiego dysponuje własnym parkingiem na 15 miejsc parkingowych, zlokalizowanym bezpośrednio przy budynku. Budynek jest położony kilkaset metrów od centrum handlowego Galeria Łódzka oraz głównej arterii komunikacyjnej Łodzi, trasy WZ. W bliskim sąsiedztwie budynku powstało też nowoczesne osiedle mieszkaniowe „Barciński Park”.

Rodzaj: biuro

Pow. całkowita:

38.00 m2

Cena za m2:

45.00 zł

Uwagi:

Lokal idealny na kancelarię, biuro czy gabinet lekarski. 

Agent prowadzący:

Piotr Pietrzyk

Tel. kontaktowy:

530 282 695

E-mail:

p.pietrzyk@aia.pl

ZADAJ PYTANIE