Zachodnia Office

Opis

Atrakcyjny lokal handlowo-usługowy o powierzchni łącznej 320 m2 na parterze biurowca przy Zachodniej 70, w bezpośrednim sąsiedztwie ul. Piotrkowskiej i Manufaktury.
Przeznaczenie lokalu na restaurację z salą bankietową, salon firmowy, oddział banku itp.
Bezpośrednio przy budynku znajduje się duży parking.
Budynek pięciokondygnacyjny, podpiwniczony posiadający wszystkie media, łącznie z gazem. Lokal wyposażony w alarm przeciwwłamaniowy, teren monitorowany.

Zapraszamy na spacer wirtualny:

 

Opis budynku

Zachodnia Office to sześciokondygnacyjny obiekt klasy B+ o powierzchni biurowej oraz handlowej, usytuowany w ścisłym centrum Łodzi przy ul. Zachodniej, 70, głównej arterii komunikacyjnej miasta. Budynek jest nieruchomością po generalnym remoncie elewacji, wymianie okien, remoncie klatki schodowej oraz recepcji.

 

Zachodnia Office położony jest tuż przy ul. Piotrkowskiej co zapewnia bezproblemowy i dogodny dostęp zarówno środkami transportu miejskiego, samochodem jak i pieszo. Do budynku należy także pasaż połączony bezpośrednio z ul. Piotrkowską.

 

Obiekt dysponuje własnym, rozległym parkingiem abonamentowym na 100 miejsc parkingowych oraz 12 wiat garażowych. W najbliższym otoczeniu znajduje się wiele obiektów użyteczności publicznej, takich jak sądy, banki, urzędy, centrum handlowe Manufaktura, poczta oraz hotele i restauracje.

 

Rodzaj: handlowe

Pow. całkowita:

320.00 m2

Cena za m2:

40.00 zł

Uwagi:

Agent prowadzący:

Urszula Zięba-Grad

Tel. kontaktowy:

608090363

E-mail:

u.grad@aia.pl

ZADAJ PYTANIE