Zachodnia Office

Opis

Przytulne biuro składające się z 2 pokoi w dobrym standardzie, z meblami biurowymi na II piętrze budynku B.

Na podłodze parkiet dębowy, ściany pomalowane na biało, w jednym biurze w ścianach zabudowane szafy wnękowe z przyłączem wodnym. Idealne na pracownię, Lokal bezpieczny dzięki dodatkowym wewnętrznym drzwiom na korytarz. 

 

Opis budynku

Zachodnia Office to sześciokondygnacyjny obiekt klasy B+ o powierzchni biurowej oraz handlowej, usytuowany w ścisłym centrum Łodzi przy ul. Zachodniej, 70, głównej arterii komunikacyjnej miasta. Budynek jest nieruchomością po generalnym remoncie elewacji, wymianie okien, remoncie klatki schodowej oraz recepcji.

Zachodnia Office położony jest tuż przy ul. Piotrkowskiej co zapewnia bezproblemowy i dogodny dostęp zarówno środkami transportu miejskiego, samochodem jak i pieszo. Do budynku należy także pasaż połączony bezpośrednio z ul. Piotrkowską.

Obiekt dysponuje własnym, rozległym parkingiem abonamentowym na 100 miejsc parkingowych oraz 12 wiat garażowych. W najbliższym otoczeniu znajduje się wiele obiektów użyteczności publicznej, takich jak sądy, banki, urzędy, centrum handlowe Manufaktura, poczta oraz hotele i restauracje.

 

Rodzaj: biuro

Pow. całkowita:

42.00 m2

Cena za m2:

27.00 zł

Uwagi:

Agent prowadzący:

Urszula Zięba-Grad

Tel. kontaktowy:

574 124 392

E-mail:

u.grad@aia.pl

ZADAJ PYTANIE