Zachodnia Office

Opis

RESTAURACJA/PUB/PIZZERIA

PROMOCJA - 50 % CZYNSZU PRZEZ 3 MIESIĄCE - 3400 zł netto/msc + media, po okresie promocji czynsz 6800 zł netto / msc. + media.

Doskonała lokalizacja w centrum Łodzi, o znaczącym natężeniu ruchu.

Lokal pod gastronomię o pow. 170 m. kw. w parterze budynku biurowego w Łodzi ul. Zachodnia 70.

Wejście przez recepcję biurowca bezpośrednio z chodnika ul. Zachodniej, Lokal przestrzenny do dowolnej aranżacji.

Biurowiec w 99 % wynajęty przez firmy.

Na miejscu Co:Spot - biura CO WORKINGOWE - znaczący ruch najemców i klientów w w budynku.

Wszystkie media, przyłącze gazowe, zaplecze socjalne i sanitarne, osobne wejście bezpośrednio od frontu budynku, podjazd dla niepełnosprawnych, przejście z ul. Piotrkowskiej.


Atuty: obiekt monitorowany, parking przed budynkiem dla gości lub na terenie posesji.
Okres najmu: 12 miesięczny okres z automatycznym przedłużeniem o kolejny okres 12 miesięcy z możliwością wypowiedzenia przed zakończeniem każdego następującego okresu. 
Dostęp do budynku: 24h 7 dni w tygodniu, 2 zestawy kluczy wejściowych do lokalu oraz budynku.
Reklama: możliwość powieszenia loga firmy na zewnątrz budynku przy wejściu po remoncie elewacji. Koszt wykonania tablicy najemcy po stronie najemcy.

Zapraszamy na spacer wirtualny:

 

 

Opis budynku

Zachodnia Office to sześciokondygnacyjny obiekt klasy B+ o powierzchni biurowej oraz handlowej, usytuowany w ścisłym centrum Łodzi przy ul. Zachodniej, 70, głównej arterii komunikacyjnej miasta. Budynek jest nieruchomością po generalnym remoncie elewacji, wymianie okien, remoncie klatki schodowej oraz recepcji.

Zachodnia Office położony jest tuż przy ul. Piotrkowskiej co zapewnia bezproblemowy i dogodny dostęp zarówno środkami transportu miejskiego, samochodem jak i pieszo. Do budynku należy także pasaż połączony bezpośrednio z ul. Piotrkowską.

Obiekt dysponuje własnym, rozległym parkingiem abonamentowym na 100 miejsc parkingowych oraz 12 wiat garażowych. W najbliższym otoczeniu znajduje się wiele obiektów użyteczności publicznej, takich jak sądy, banki, urzędy, centrum handlowe Manufaktura, poczta oraz hotele i restauracje.

 

Rodzaj: handlowe

Pow. całkowita:

180.00 m2

Cena za m2:

40.00 zł

Uwagi:

Agent prowadzący:

Urszula Zięba-Grad

Tel. kontaktowy:

574 124 392

E-mail:

u.grad@aia.pl

ZADAJ PYTANIE