Nasze nieruchomości

Centrum Handlowe TKALNIA w Pabianicach

Centrum Tkalnia zlokalizowane zostało na terenie dawnej fabryki Krusche-Ender przy ulicy Grobelnej 8, w samym centrum Pabianic. To wyjątkowy projekt, wpisujący zrewitalizowane zabudowania dawnej fabryki włókienniczej w przestrzeń publiczną.

Tkalnia będzie częścią nowego miejskiego pasażu, łączącego okolice Starego Rynku z Parkiem Słowackiego, bulwarami nad rzeką Dobrzynką i polem golfowym A&A Arkadia, oraz głównym miejscem handlowo-rozrywkowym w rejonie.

ZACHODNIA 70, Łódź

Liczba kondygnacji: 6

Powierzchnia całkowita m2: 4332,00

Powierzchnia biurowa m2: ok. 2500,00

Powierzchnia handlowa parter m2 – 720,00

Minimalna powierzchnia do wynajęcia m2: 18,00

Powierzchnia na jednym piętrze m2: 700,00

Ilość wind: 1

DOM ZŁOTA / al. Kościuszki 39 / Łódź

Dom Złota to pięciokondygnacyjny obiekt klasy B+ o powierzchni biurowej oraz handlowej, usytuowany w ścisłym centrum Łodzi na al. Kościuszki, 39.

Budynek jest zabytkową nieruchomością po generalnym remoncie, wymianie okien oraz rewitalizacji elewacji. Piętra kamiennicy połączone są elegancką marmurową klatką schodową.

Budynek znajduje się w pobliżu skrzyżowań al. Kościuszki i A. Struga, co zapewnia bezproblemowy i dogodny dojazd zarówno środkami transportu miejskiego, jak i samochodem. Dom Złota dysponuje własnym parkingiem na 10 miejsc parkingowych z wjazdem od ul. Wólczańskiej.

 

W najbliższym otoczeniu kamienicy znajduje się wiele obiektów użyteczności publicznej, takich jak Sąd Rejonowy dla Łodzi-Śródmieścia, banki, urzędy, poczty oraz hotele i restauracje. Dom Złota został zlokalizowany w odległości spaceru (200 m) od reprezentacyjnej, najdłuższej ulicy handlowej Łodzi – ulicy Piotrkowskiej.

Standard: B+

Liczba kondygnacji: 5

Powierzchnia całkowita m2: 4680,00

Powierzchnia biurowa – open space m2: 3000,00

Powierzchnia handlowa m2:– 1020,00

Minimalna powierzchnia do wynajęcia m2: 20,00

Powierzchnia na jednym piętrze m2: 1020,00

Ilość miejsc parkingowych: ok 10

Ilość wind: 1

Dom Jubilerski / ul. Piotrkowska 146 / Łódź

Nieruchomość położona w ścisłym centrum miasta, przy reprezentacyjnej, najdłuższej handlowej ulicy Europy. W najbliższym otoczeniu kamienicy znajduje się wiele obiektów użyteczności publicznej, takich jak banki, urzędy, poczty oraz hotele i restauracje.

Odrestaurowana kamienica składa się z 4 kondygnacji naziemnych, przeznaczonych na działalność handlową i biura oraz piwnicy użytkowej, w której funkcjonuje znana łódzka restauracja. Piętra połączone są elegancką marmurową klatką schodową. Dodatkowym atutem jest parking zlokalizowany bezpośrednio przy budynku. Obiekt zapewnia najemcom unikalną, kameralną atmosferę w centrum miasta. Dla zwiększenia komfortu i bezpieczeństwa użytkowników budynek jest monitorowany. Kamienica posiada bardzo atrakcyjną powierzchnię reklamową doskonale widoczną od strony al. Mickiewicza.

Standard: B+

Liczba kondygnacji: 4

Powierzchnia całkowita m2: 1033,00

Powierzchnia biurowa m2: 532,00

Powierzchnia handlowa m2: 176,00

Minimalna powierzchnia do wynajęcia m2: 22,00

Powierzchnia na jednej kondygnacji m2: ok. 176,00

Ilość miejsc parkingowych: 22

P 135 / Piłsudskiego 135h / Łódź

Czterokondygnacyjny budynek o powierzchni całkowitej ok. 15 000 m2. Zlokalizowany jest we wschodniej części Łodzi, w niedalekiej odległości od centrum, przy jednej z głównych ulic miasta, co zapewnia doskonały dojazd samochodem oraz komunikacją miejską. Na parterze znajdują się lokale handlowe oraz magazynowe, a na wyższych kondygnacjach pomieszczenia produkcyjne oraz nowoczesne biura w układzie „open space”. Wokół budynku jest parking dla najemców i klientów oraz plac manewrowy dla tirów. Nieruchomość usytuowana jest na ogrodzonej działce z trzema niezależnymi bramami wjazdowymi.

Na elewacji frontowej znajdują się atrakcyjne powierzchnie przeznaczone na reklamę wielkoformatową.

Standard: B

Liczba kondygnacji: 4

Powierzchnia całkowita m2: 15200,00

Powierzchnia biurowa – open space m2: 2340,00

Powierzchnia handlowa m2: 5500,00

Minimalna powierzchnia do wynajęcia m2: 50,00

Powierzchnia na jednym piętrze m2: ok. 3830,00

Ilość miejsc parkingowych: ok 10

Ilość wind: 2

GLOB / Piotra Skargi 12 / Łódź

Nieruchomość handlowo-usługowa  zlokalizowane jest w ścisłym centrum Łodzi w pobliżu skrzyżowania ulic Wólczańskiej i Pabianickiej. Jest to budynek wolnostojący, czterokondygnacyjny, podpiwniczony, z wewnętrznym dziedzińcem. Komunikację pionową zapewniają trzy klatki schodowe oraz dwie windy towarowe. Budynek posiada wydzieloną część biurową o powierzchni ok. 750 m2, z możliwością powiększenia do 2500 m2 i dowolnej aranżacji wnętrz. Dla zwiększenia bezpieczeństwa najemców budynek jest monitorowany. Dodatkowym atutem nieruchomości jest duży parking przeznaczony dla najemców oraz klientów. Obiekt jest przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Budynek posiada bardzo atrakcyjną powierzchnię reklamową na elewacjach doskonale

widoczną od strony ulic Pabianickiej, Wólczańskiej oraz Piotrkowskiej.

Standard: B

Liczba kondygnacji: 4

Powierzchnia całkowita m2: 8397,00

Powierzchnia biurowa – open space m2: 2500,00

Minimalna powierzchnia do wynajęcia m2: 12,00

Powierzchnia na jednym piętrze m2: ok. 1950,00

Ilość miejsc parkingowych: ok 150

Ilość wind: 2

Mickiewicza 15 A / Łódź

Nieruchomość biurowo-usługowo-handlowa zlokalizowana w samym sercu Łodzi. Położenie przy skrzyżowaniu głównych ulic miasta, al. Mickiewicza i al. Kościuszki, zapewnia łatwy dojazd zarówno samochodem, jak i środkami komunikacji publicznej. W pobliżu znajdują się sklepy, restauracje, urzędy, hotele, sądy, a także historyczne centrum Łodzi.

Budynek składa się z 5 kondygnacji naziemnych o łącznej powierzchni użytkowej ok. 1800 m2. Nieruchomość posiada własny parking, można również korzystać z parkingu położonego

w sąsiedztwie centrum handlowego. Doskonale widoczna elewacja od strony al. Mickiewicza stanowi niezwykle atrakcyjne miejsce na reklamę wielkoformatową. 

Standard: B

Liczba kondygnacji: 5

Powierzchnia całkowita m2: 1800,00

Powierzchnia biurowa m2: 1320,00

Powierzchnia handlowa m2: 338,00

Minimalna powierzchnia do wynajęcia m2: 20,00

Powierzchnia na jednym piętrze m2: ok. 355,00

Ilość miejsc parkingowych: 20

Ilość wind: 1

Biurowe Centrum Biznesu / Łagiewnicka 54/56 / Łódź

Biurowe Centrum Biznesu to nowoczesny kompleks biurowy klasy B zlokalizowany w bezpośrednim sąsiedztwie centrum miasta, jego najważniejszych instytucji i Manufaktury (handlowo-rozrywkowego serca Łodzi) Znakomita infrastruktura wewnątrz obiektu

(banki, sklepy, restauracje, sale konferencyjne, centrum kserograficzne) stanowi świetne zaplecze dla prowadzenia działalności biznesowej. Oferujemy komfortowe pomieszczenia biurowe oraz zapewniamy dowolność w kształtowaniu powierzchni. Główne wejście prowadzi przez reprezentacyjną recepcję. Dla wygody najemców nieruchomość składająca się z trzech budynków połączona jest pasażem o wysokim standardzie wykończenia, umożliwiającym przemieszczanie się bez konieczności opuszczania obiektu. Kompleks wyposażony jest w windy osobowe. Bezpieczeństwo budynku gwarantuje monitoring oraz całodobowa ochrona. Do dyspozycji najemców i ich klientów jest obszerny parking. Dodatkowy atut stanowi zewnętrzna i wewnętrzna powierzchnia reklamowa.

Standard: B

Liczba kondygnacji: 11+11+5

Powierzchnia całkowita m2: 16000,00

Minimalna powierzchnia do wynajęcia m2: 13000,00

Powierzchnia handlowa m2: 1700,00

Minimalna powierzchnia do wynajęcia m2: 10,00

Powierzchnia na jednym piętrze m2: ok. 440,00

Ilość miejsc parkingowych: 300

Ilość wind: 4

Pałacyk Barcińskiego / Kilińskiego 177 / Łódź

Zabytkowa nieruchomość biurowo-usługowa zlokalizowana w centrum miasta w odległości ok. 400 metrów od al. Piłsudskiego i 500 metrów od „Galerii Łódzkiej”. Obiekt stanowił niegdyś rezydencję znanego łódzkiego fabrykanta Salomona Barcińskiego.

W bliskim sąsiedztwie budynku powstało nowoczesne osiedle mieszkaniowe „Barciński Park”. Obiekt zapewnia najemcom unikalną, kameralną atmosferę w centrum miasta. Budynek składa się z 2 kondygnacji naziemnych (przeznaczonych na działalność

biurową, lekarską lub edukacyjną) oraz piwnicy użytkowej. Piętra połączone są elegancką marmurową klatką schodową. Bezpośrednio przed budynkiem znajduje się parking dla najemców.

Standard: B

Liczba kondygnacji: 2

Powierzchnia całkowita m2: 929,00

Powierzchnia biurowa m2: 630,00

Minimalna powierzchnia do wynajęcia m2: 20,00

Powierzchnia na jednym piętrze m2: ok 355,00

Ilość miejsc parkingowych: 15

Piotrkowska 60 / Łódź

Nieruchomość biurowo-usługowo-handlowa położona w ścisłym centrum miasta, pomiędzy ulicami Narutowicza a Moniuszki. W najbliższym otoczeniu kamienicy znajduje się wiele obiektów użyteczności publicznej, takich jak banki, urzędy, Telewizja Łódzka

oraz hotele i restauracje. Kamienica składa się z budynku frontowego i oficyny, powiązanych ze sobą funkcjonalnie. Fasada kamienicy została odtworzona zgodnie z archiwalnymi szkicami i stanowi dumę miasta. Korytarze i klatki schodowe wyłożone są granitem, a ściany pokrywają ozdobne stiuki weneckie. Dodatkowym atutem jest parking zlokalizowany bezpośrednio przy budynku. Obiekt zapewnia najemcom unikalną, kameralną atmosferę w centrum miasta. Dla zwiększenia komfortu i bezpieczeństwa użytkowników budynek jest monitorowany. Nieruchomość jest dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych.

GREEN PARK Pabianice / Grota-Roweckiego 8 a / Pabianice

Green Park to czterokondygnacyjny obiekt magazynowo - produkcyjny - handlowo - biurowy klasy B usytuowany w centrum Pabianic.

Miasto zostało logistycznym zapleczem Łodzi, dlatego w Pabianicach swoje siedziby ma wiele firm o ogólnopolskim i międzynarodowym zasięgu, takie jak Philips, Aflofarm i inne. Lokalizacja obiektu zapewnia bezproblemowy dojazd samochodów osobowych oraz ciężarowych.

Green Park obecnie jest jedynym w centrum Pabianic obiektem oferującym duże otwarte powierzchnie, które mogą być dostosowane do wymagań najemców poprzez wydzielenie pomieszczeń lub pozostawienie otwartej przestrzeni. Budynek posiada duży teren, wokół który może być zagospodarowany na indywidualne potrzeby poszczególnych najemców np. parkingi lub place manewrowe.

Blisko Green Parku znajdują się także teren rekreacyjny – pole golfowe firmy A&A o długości 235 m, jeden z największych i najładniejszych tego typu obiektów w kraju, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, korty tenisowe oraz sklep Castorama, Kaufland i nowoczesne centrum handlowe Tkalnia w odległości spaceru (290 m).

Standard: B

Liczba kondygnacji: 4

Powierzchnia całkowita m2: 40000,00

Minimalna powierzchnia do wynajęcia m2: 30

Siatka słupów: 18mx6m

Wysokość hali: 6m

Ilość wjazdów na teren nieruchomości: 4

Ilość miejsc parkingowych: 300

Ilość wind: 4

Teo Park Warehouse / Wersalska 47 - 75 / Łódź

Biurowiec Teo Park to jedenastokondygnacyjny biurowiec o powierzchni ok. 9000 m2. Kompleks położony jest w północnej części Łodzi, w okolicy ulic

Aleksandrowskiej i Szczecińskiej, co zapewnia dogodny dojazd zarówno z centrum miasta, jak i spoza Łodzi. W biurowcu istnieje możliwość najmu poszczególnych pokoi oraz całych kondygnacji (ok. 600 m2 w układzie „open space”). Na parterze budynku

znajduje się część rekreacyjna, w tym klub golfowy, jedyna w Polsce całoroczna sala do treningu golfa, sauna oraz lokale gastronomiczne. Przed biurowcem jest duży parking do dyspozycji najemców. Obiekt objęty jest całodobową ochroną. 

Standart: B

Liczba kondygnacji: 11

Powierzchnia całkowita m2: 8900,00

Powierzchnia biurowa – open space m2: 5510,00

Powierzchnia handlowa m2: 700,00

Minimalna powierzchnia do wynajęcia m2: 17,00

Powierzchnia na jednym piętrze m2: ok. 600,00

Ilość miejsc parkingowych: ok 120

Ilość wind: 2

Teo Park - office

Centrum biurowo-magazynowe obejmuje jedenasto kondygnacyjny biurowiec o powierzchni ok. 9000 m2. Kompleks położony jest w północnej części Łodzi, w okolicy ulic Aleksandrowskiej i Szczecińskiej, co zapewnia dogodny dojazd zarówno z centrum miasta jak i spoza Łodzi.

W biurowcu istnieje możliwość najmu poszczególnych pokoi lub całych kondygnacji (ok. 600 m w układzie open space).

Na parterze budynku znajduje się jedyna w Polsce całoroczna sala do gry w golfa, sauna oraz punkt gastronomiczny.

Obiekt objęty całodobową ochroną.

Standart: B

Liczba kondygnacji: 11

Powierzchnia całkowita m2: 8900,00

Powierzchnia biurowa m2: 5510,00

Powierzchnia handlowa m2: 700,00

Minimalna powierzchnia do wynajęcia m2: 17,00

Powierzchnia na jednym piętrze m2: ok. 600,00

Ilość miejsc parkingowych: 120

Ilość wind: 2

MS Factory / Milionowa 25 / Łódź

Nieruchomość zlokalizowana jest we wschodniej części śródmieścia, w niedalekiej odległości od głównych dróg tranzytowych Łodzi. Dojazd do budynku zapewnia pięć niezależnych bram wjazdowych, dwie z ul. Milionowej i trzy z ul. Senatorskiej. Łączna powierzchnia użytkowa wynosi ok. 25 000 m2 i prawie w całości położona jest na parterze. Budynek

przystosowany jest do działalności biurowej, magazynowej i produkcyjnej oraz wyposażony w doki rozładunkowe z rampami hydraulicznymi. Na terenie nieruchomości dostępny jest plac manewrowy i parkingi o łącznej powierzchni ponad 3000 m2. Na elewacji budynku i ogrodzeniu znajdują się atrakcyjne powierzchnie reklamowe.

 

 

Standard: B

Liczba kondygnacji: 3

Powierzchnia całkowita m2: 24200,00

Powierzchnia produkcyjno-magazynowa m2: 18000,00

Powierzchnia handlowa m2: 12000,00

Minimalna powierzchnia do wynajęcia m2: 50,00

Powierzchnia na jednym piętrze m2: ok. 13000,00

Siatka słupów: 6m x 10m

Wysokość hali: 3,5 m

Ilość miejsc parkingowych: ok 150

Ilość wind: 2