Wyjątkowy lokal usługowo-handlowy 94,38m² idealny na m.in. sklep jubilerski, odzieżowy, salon kosmetyczny czy studio masażu. Al. Kościuszki 39 ZOBACZ

Samodzielny lokal 760m² wykończony w wysokim standardzie pod m.in. klub fitness, siłownię, spa. Piłsudskiego 135H ZOBACZ

Hala magazynowo - produkcyjna 3454m² z biurami przeznaczona na produkcję ciężką, produkcję lekką. magazynowanie. Wersalska 47/75 ZOBACZ

Zadzwoń do nas +48 534 580 003 Czat
Handel / Usługi

Wyspa handlowa w C.H. Tkalnia

W nieruchomości:

Centrum Handlowe Tkalnia

Powierzchnia: 20m²

Cena za m²: 150 zł

Oferujemy wynajem powierzchni położonej w prestiżowej lokalizacji – C.H. Tkalnia, w samym centrum Pabianic. 

Istnieje możliwość elastycznego łączenia powierzchni. Oferta obejmuje pomieszczenie o wielkości po 20m² z potencjałem połączenia trzech powierzchni w jedną – 60m².

Przestrzeń idealnie nadałaby się pod pod wyspy handlowe. Znajduje się w sąsiedztwie znanych lokali sieciowych marek. Powierzchnia wykończona jest w wysokim standardzie z możliwością dowolnej aranżacji przez najemcę. Ponadto obiekt wyposażony jest w czujniki dymu, całodobowy monitoring oraz ochronę. Dodatkowo częściach wspólnych znajdują się toalety. Istnieje możliwość wykonania przyłącza wodno-kanalizacyjnego oraz profesjonalnej wentylacji.

Obiekt jest przystosowany dla osób z niepełnosprawnością.

W bezpośrednim sąsiedztwie lokalu znajduje się wiele obiektów użyteczności publicznej, rekreacyjnych oraz handlowych jak sieciowe salony znanych marek, restauracje, czy bilard. Budynek otoczony jest dużym parkingiem.

Ponadto lokalizacja jest świetna pod względem komunikacyjnym – gdyż dojazd do Centrum Handlowego Tkalnia jest doskonały zarówno samochodem (w pobliżu S14, S8) jak i komunikacją miejską (bliskość przystanków autobusowych oraz tramwajowych).

Dane:

Powierzchnia: 20 m² – 60 m²

Czynsz: 150 zł/m²

Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w celu umówienia się na prezentację lokalu!

Centrum Handlowo – Rozrywkowe Tkalnia zlokalizowane jest w sercu Pabianic, w otoczeniu najgęściej zaludnionych dzielnic, pomiędzy Polem Golfowym A&A Arkadia i Parkiem Słowackiego. To wyjątkowy projekt, wpisujący zrewitalizowane zabudowania dawnej fabryki włókienniczej Krusche & Ender w przestrzeń publiczną. Tkalnia to nie tylko nowoczesne centrum handlowe, ale także przestrzeń spotkań i odpoczynku dzieci i dorosłych ze specjalnie wydzieloną strefą, w której organizowane są eventy dla mieszkańców. W obiekcie o powierzchni najmu 12 000 mkw. znalazło się 40 sklepów m.in. Reserved, Media Expert, Sinsay, House, Diverse, CCC, Martes Sport, Tatuum, Esotiq, 50 style i Ryłko oraz pierwszy w mieście multipleks – kino Helios.

Niebanalne rozmieszczenie sklepów w zabudowie o charakterze miejskiego rynku, przestronny pasaż z miejscem do odpoczynku, komfortowe wnętrza i atrakcyjne portfolio marek sprzyjają nie tylko zakupom, ale też spędzaniu czasu wolnego.

W pasażu Tkalni podziwiać można prawdziwy szybowiec SZD-30 Pirat Aeroklubu Łódzkiego zawieszony nad sceną. Szybowiec z jednej strony jest hołdem dla pabianickiego, słynnego konstruktora szybowców, Pana Bogumiła Beresia. Z drugiej strony służy popularyzacji tego pięknego sportu, w którym Polacy od lat są w światowej czołówce.

W 2020 roku Centrum handlowo-rozrywkowe Tkalnia w Pabianicach otrzymało dwie prestiżowe nagrody w branżowych plebiscytach: Property Design Awards 2020, nagroda w kategorii Bryła oraz CEE Retail Awards 2020, nagroda w kategorii Projekt roku: Mały projekt handlowy.

Powierzchnia lokalu uwzględnia powierzchnie wspólne

Skopiowano link do oferty
 Pabianice, Grobelna 8

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu!

Paweł Woźniakowski

Property manager

tel: 530 353 749

  Inne lokale w tej nieruchomości:

  Domek handlowy przed C.H. Tkalnia 2x3m

  Oferujemy wynajem drewnianego domku handlowego położonego w prestiżowej lokalizacji – C.H. Tkalnia, w samym centrum Pabianic. Usytuowany jest przy wejściu do pasażu handlowego przy parkingu. W środku znajdują się opuszczane lady wystawiennicze, nowoczesne oświetlenie LED oraz dostęp do prądu z gniazdkami 230V. Oferujemy dużą elastyczność

  Lokal handlowo-usługowy 20m² w C.H. Tkalnia

  Oferujemy wynajem lokalu handlowo-usługowego położonego w prestiżowej lokalizacji – C.H. Tkalnia, w samym centrum Pabianic. Usytuowany jest przy wejściu do pasażu handlowego od strony ul. Grobelnej.  Lokal zamknięty jest szklanymi witrynami oraz roletą. Za sprawą okien na całą długość – dociera wiele światła, a asortyment zostani

  Powierzchnia: 20m²

  Stawka za czynsz: 175zł/m²

  Atrakcyjny lokal usługowy 140m² w C.H. Tkalnia z wejściem bezpośrednio od ulicy

  Oferujemy wynajem lokalu handlowo-usługowego położonego w prestiżowej lokalizacji – przy C.H. Tkalnia, w samym centrum Pabianic. Usytuowany jest przed centrum handlowym z wejściem bezpośrednio od ulicy. Powierzchnia idealnie sprawdziłaby się na kameralną restaurację z możliwością organizacji zewnętrznego ogródka bezpośrednio przed lokalem.

  Powierzchnia: 140m²

  Stawka za czynsz: 85zł/m²

  Wyspa handlowa w C.H. Tkalnia

  Oferujemy wynajem powierzchni położonej w prestiżowej lokalizacji – C.H. Tkalnia, w samym centrum Pabianic.  Istnieje możliwość elastycznego łączenia powierzchni. Oferta obejmuje pomieszczenie o wielkości po 20m² z potencjałem połączenia trzech powierzchni w jedną – 60m². Przestrzeń idealnie nadałaby się pod pod wyspy handlowe. Zna

  Powierzchnia: 20m²

  Stawka za czynsz: 150zł/m²