Zadzwoń do nas +48 534 580 003
Handel / Usługi WYNAJĘTE

Atrakcyjny lokal gastronomia / handel 153 m2

W nieruchomości:

Dom Jubilerski

Powierzchnia: 153m²

Cena za m²: 26 zł

Klimatyczny lokal o powierzchni 153 m2. w ścisłym centrum Łodzi, w prestiżowym budynku Domu Jubilerskiego A&A. Poziom -1.

W lokalu prowadzona była zarówno działalność gastronomiczna jak i handlowa (antykwariat), więc spełnia wszelkie wymogi konieczne do tego typu działalności.

Czynsz 4000 zł media + media (prąd i woda z podlicznika, ogrzewanie proporcjonalnie do zajmowanej powierzchni).

 

Dom Jubilerski na ul. Piotrkowskiej 146 to pięciokondygnacyjny obiekt klasy B+ o powierzchni biurowej oraz usługowo-handlowej, położony w ścisłym centrum miasta. 

 

Jest to prestiżowa, odrestaurowana kamienica posiadająca cztery kondygnacje naziemne, przeznaczone na działalność handlową i biura oraz piwnicę użytkową przeznaczoną na działalność gastronomiczną. Piętra Domu Jubilerskiego połączone są elegancką, marmurową klatką schodową. 

 

Budynek znajduje się pomiędzy ulicą Roosevelta a al. Piłsudskiego, co zapewnia bezproblemowy i dogodny dojazd zarówno środkami transportu miejskiego, jak i samochodem. Dużym atutem jest bezpośrednie sąsiedztwo słynnej strefy gastronomicznej OFF Piotrkowska oraz Centrum Przesiadkowego komunikacji miejskiej.

 

Nieruchomość posiada parking mieszczący 22 pojazdy, zlokalizowany bezpośrednio przy budynku.

Powierzchnia lokalu uwzględnia powierzchnie wspólne

Skopiowano link do oferty
 Łódź, Piotrkowska 146

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu!

Krzysztof Kwiatkowski

Property manager

tel: 530 373 746

  Inne lokale w tej nieruchomości:

  Atrakcyjny lokal gastronomia / handel 153 m2

  Klimatyczny lokal o powierzchni 153 m2. w ścisłym centrum Łodzi, w prestiżowym budynku Domu Jubilerskiego A&A. Poziom -1. W lokalu prowadzona była zarówno działalność gastronomiczna jak i handlowa (antykwariat), więc spełnia wszelkie wymogi konieczne do tego typu działalności. Czynsz 4000 zł media + media (prąd i woda z podlicznika, ogrzew

  Powierzchnia: 153m²

  Stawka za czynsz: 26zł/m²

  Bardzo nasłonecznione biuro na Piotrkowskiej 146

  Oferujemy lokal biurowy usytuowany w wyjątkowym miejscu – na Piotrkowskiej 146. Znajduje się na popularnym deptaku oraz przy stacji Piotrkowska Centrum – głównym centrum przesiadkowym komunikacji miejskiej oraz przy kluczowym skrzyżowaniu, które oferuje doskonały dojazd samochodem oraz środkami transportu publicznego. Całość została nied

  Powierzchnia: 57m²

  Stawka za czynsz: 32zł/m²

  Biuro w samym centrum miasta, Piotrkowska 146

  Oferujemy lokal biurowy usytuowany w wyjątkowym miejscu – na Piotrkowskiej 146. Znajduje się w samym centrum Łodzi, na popularnym deptaku oraz przy stacji Piotrkowska Centrum – głównym centrum przesiadkowym komunikacji miejskiej oraz przy kluczowym skrzyżowaniu, które oferuje doskonały dojazd samochodem oraz środkami transportu publicznego. Ca

  Powierzchnia: 30m²

  Stawka za czynsz: 34zł/m²