Zadzwoń do nas +48 534 580 003

Magazyn Bawełny Magazyn Bawełny

Łódź, Karskiego 5A Standard:
 
A+

Powierzchnia
całkowita [m²]:
12 000

Powierzchnia
biurowa [m²]:
8 500

Wolne lokale w tej nieruchomości:

Magazyn Bawełny z przestrzenią biurową klasy „A+” o powierzchni 8 500 m2, połączoną z wyselekcjonowaną ofertą usługową na powierzchni 3 500 m2, wzmocni pozycję Manufaktury jako jednego z największych i najbardziej atrakcyjnych kompleksów mixed-use.

Inwestor, łódzka firma A&A Holding jest jednocześnie właścicielem budynku. Planowany początek prac przy Magazynie Bawełny to 2023 rok, obecnie trwają prace projektowe. Za komercjalizację części usługowych odpowiedzialna będzie firma Apsys Polska, zarządca Manufaktury, która będzie także zarządzać obiektem po jego oddaniu do użytku. Natomiast za projekt architektoniczny inwestycji odpowiada renomowana pracownia Grupa5 Architekci.

Magazyn Bawełny mieści się w samym sercu miasta – na terenie kompleksu Manufaktura, który od lat pełni funkcję miejskiego rynku, miejsca spotkań, zakupów i rozrywki. Doskonała lokalizacja nowej inwestycji to także dostęp do 3 500 miejsc parkingowych, bezpośrednie sąsiedztwo budowanego, podziemnego przystanku kolejowego Łódź Polesie, mnogość linii autobusowych i tramwajowych w okolicy, a także dobrze rozwinięta infrastruktura rowerowa i drogowa. W bliskim sąsiedztwie znajdują się także wysokiej klasy obiekty hotelowe, muzea oraz parki.

 

Strona internetowa inwestycji: www.magazynbawelny.pl

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu!

Błażej Baszczyński

Property manager

tel: 570 690 451    Skopiowano link do oferty

    Szybkie zapytanie