Zadzwoń do nas +48 534 580 003
Biuro, Inne WYRÓŻNIONA OFERTA

Sala konferencyjna o powierzchni 29 m2, 30 zł/h

W nieruchomości:

M15

Powierzchnia: 29m²

Cena za m²: 30 zł

Oferujemy do wynajęcia SALĘ KONFERENCYJNĄ w samym centrum Łodzi o powierzchni 29 m 2 na III piętro w samym centrum Łodzi, obok Centralu, przed budynkiem parking, obiekt monitorowany.

Budynek na al. Mickiewicza, 15a to pięciokondygnacyjny obiekt klasy B o powierzchni biurowej oraz usługowo-handlowej usytuowany w ścisłym centrum Łodzi.

Budynek znajduje się przy skrzyżowaniu al. Kościuszki i al. Mickiewicza, co zapewnia bezproblemowy i dogodny dojazd zarówno środkami transportu miejskiego, jak i samochodem. Obiekt dysponuje własnym parkingiem na 20 miejsc parkingowych, można również korzystać z ogólnodostępnego parkingu położonego w bezpośrednim sąsiedztwie.

W najbliższym otoczeniu budynku znajduje się wiele obiektów użyteczności publicznej, takich jak Urząd Miasta Łodzi, sądy, banki, galeria handlowa Galeria Łódzka, poczta oraz hotele i restauracje. Nieruchomość jest zlokalizowana zaledwie 200 m. od reprezentacyjnej, najdłuższej ulicy handlowej Łodzi – ulicy Piotrkowskiej oraz Centrum Przesiadkowego komunikacji miejskiej.

Powierzchnia lokalu uwzględnia powierzchnie wspólne

Skopiowano link do oferty
 Łódź, al. Mickiewicza 15a

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu!

Urszula Grad

Property manager

tel: 574 124 392

  Inne lokale w tej nieruchomości:

  Biuro 33m2 w wyjątkowej lokalizacji przy trasie WZ

  Mamy do zaoferowania niezależny lokal biurowy usytuowany w wyjątkowym miejscu przy stacji Piotrkowska Centrum – głównym centrum przesiadkowym komunikacji miejskiej oraz przy kluczowym skrzyżowaniu, które oferuje doskonały dojazd samochodem oraz środkami transportu publicznego. Nieruchomość o charakterze pofabrycznym składa się z czterech ko

  Powierzchnia: 33m²

  Stawka za czynsz: 23zł/m²

  Sala konferencyjna o powierzchni 29 m2, 30 zł/h

  Oferujemy do wynajęcia SALĘ KONFERENCYJNĄ w samym centrum Łodzi o powierzchni 29 m 2 na III piętro w samym centrum Łodzi, obok Centralu, przed budynkiem parking, obiekt monitorowany.

  Powierzchnia: 29m²

  Stawka za czynsz: 30zł/m²

  Biuro 24m2 przy centrum przesiadkowym

  Biuro w wyjątkowej lokalizacji przy Piotrkowskiej Centrum – głównym centrum przesiadkowym komunikacji miejskiej Oferujemy niezależny lokal biurowy usytuowany w wyjątkowym miejscu w samym centrum miasta, przy głównym skrzyżowaniu, które zapewnia doskonały dojazd samochodem oraz środkami transportu publicznego, a dodatkowo panuje tam bardzo du

  Powierzchnia: 24m²

  Stawka za czynsz: 25zł/m²