Zadzwoń do nas +48 534 580 003
Biuro WYRÓŻNIONA OFERTA

Lokal biurowy 28,25m² w centrum Łodzi

W nieruchomości:

Zachodnia Office

Powierzchnia: 28,25m²

Cena za m²: 30 zł

Zachodnia Office to biurowiec w centrum miasta, oferujący na wynajem standardowe pomieszczenia biurowe oraz dysponujący stanowiskami pracy typu coworking.
Aktualnie do wynajęcia mamy lokal biurowy z dostępem do aneksu kuchennego. Pokój ma 18,5 m2 , znajduje się na 2 piętrze. Ściany pomalowane na biało, na podłodze wykładzina dywanowa,  sufit podwieszany.
Przed budynkiem strefa miejska płatnego parkowania a obok za szlabanem parking abonamentowy na ok 100 aut.

Koszt najmu to 32 zł/m2 plus media 14 zł/m2
Łącznie ok. 1050 zł
zapraszam

Zachodnia Office to sześciokondygnacyjny obiekt klasy B+ o powierzchni biurowej oraz handlowej, usytuowany w ścisłym centrum Łodzi na ul. Zachodniej, 70, głównej arterii komunikacyjnej miasta. Budynek jest nieruchomością po generalnym remoncie, wymianie okien, remoncie klatki schodowej oraz po generalnym remoncie elewacji.

Zachodnia Office położony jest tuż przy ul. Piotrkowskiej co zapewnia bezproblemowy dostęp zarówno środkami transportu miejskiego, samochodem jak i pieszo. Do budynku należy także podwórko prowadzące prosto na ulicę Piotrkowską.

Obiekt dysponuje własnym rozległym parkingiem abonamentowym na 100 miejsc parkingowych oraz 12 wiat garażowych. W najbliższym otoczeniu znajduje się wiele obiektów użyteczności publicznej, takich jak sądy, banki, urzędy, centrum handlowe, poczty oraz hotele i restauracje.

Powierzchnia lokalu uwzględnia powierzchnie wspólne

Skopiowano link do oferty
 Łódź, Zachodnia 70

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu!

Urszula Grad

Property manager

tel: 574 124 392

    Inne lokale w tej nieruchomości:

    Lokal biurowy 100 m2 przy ul. Zachodniej

    Lokal o pow. 100 m2 położony na parterze budynku biurowego przy ul. Zachodniej 70. Wejście przez recepcję biurowca bezpośrednio z chodnika ul. Zachodniej. W biurowcu biura coworkingowe Co:Spot – znaczący ruch najemców i klientów w biurowcu. Doskonała lokalizacja handlowa w centrum Łodzi o znaczącym natężeniu ruchu – ul Zachodnia 70

    Powierzchnia: 105m²

    Stawka za czynsz: 60zł/m²