Wyjątkowy lokal usługowy 140m² w samym sercu Pabianic. Grobelna 8 ZOBACZ

Samodzielny lokal 136m² wykończony w wysokim standardzie z kuchnią i toaletą. Łagiewnicka 54/56 ZOBACZ

Biura od 15m² do 600m² na Teofilowie Przemysłowym. Wersalska 47/75 ZOBACZ

Zadzwoń do nas +48 534 580 003
Biuro, Handel / Usługi WYRÓŻNIONA OFERTA

Atrakcyjny lokal usługowy 140m² w C.H. Tkalnia z wejściem bezpośrednio od ulicy

W nieruchomości:

Centrum Handlowe Tkalnia

Powierzchnia: 140 m²

Oferujemy wynajem lokalu handlowo-usługowego położonego w prestiżowej lokalizacji – przy C.H. Tkalnia, w samym centrum Pabianic. Usytuowany jest przed centrum handlowym z wejściem bezpośrednio od ulicy.

Powierzchnia idealnie sprawdziłaby się na kameralną restaurację z możliwością organizacji zewnętrznego ogródka bezpośrednio przed lokalem.

Za sprawą dużych okien, które zapewniają dobry dostęp światła dziennego – lokal jest jasny i doświetlony, a wysokie sufity zapewniają naturalną cyrkulację powietrza. Powierzchnia wykończona jest w wysokim standardzie z możliwością dowolnej aranżacji przez najemcę. Ponadto obiekt wyposażony jest w czujniki dymu, całodobowy monitoring oraz ochronę. Dodatkowo częściach wspólnych znajdują się toalety.

Obiekt jest przystosowany dla osób z niepełnosprawnością.

W bezpośrednim sąsiedztwie lokalu znajduje się wiele obiektów użyteczności publicznej, rekreacyjnych oraz handlowych jak sieciowe salony znanych marek, restauracje, czy bilard. Budynek otoczony jest dużym parkingiem.

Ponadto lokalizacja jest świetna pod względem komunikacyjnym – gdyż dojazd do Centrum Handlowego Tkalnia jest doskonały zarówno samochodem (w pobliżu S14, S8) jak i komunikacją miejską (bliskość przystanków autobusowych oraz tramwajowych).

Dane:

Powierzchnia: 140 m²

Cena: 13 000 zł

Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w celu umówienia się na prezentację lokalu!

Centrum Handlowo – Rozrywkowe Tkalnia zlokalizowane jest w sercu Pabianic, w otoczeniu najgęściej zaludnionych dzielnic, pomiędzy Polem Golfowym A&A Arkadia i Parkiem Słowackiego. To wyjątkowy projekt, wpisujący zrewitalizowane zabudowania dawnej fabryki włókienniczej Krusche & Ender w przestrzeń publiczną. Tkalnia to nie tylko nowoczesne centrum handlowe, ale także przestrzeń spotkań i odpoczynku dzieci i dorosłych ze specjalnie wydzieloną strefą, w której organizowane są eventy dla mieszkańców. W obiekcie o powierzchni najmu 12 000 mkw. znalazło się 40 sklepów m.in. Reserved, Media Expert, Sinsay, House, Diverse, CCC, Martes Sport, Tatuum, Esotiq, 50 style i Ryłko oraz pierwszy w mieście multipleks – kino Helios.

Niebanalne rozmieszczenie sklepów w zabudowie o charakterze miejskiego rynku, przestronny pasaż z miejscem do odpoczynku, komfortowe wnętrza i atrakcyjne portfolio marek sprzyjają nie tylko zakupom, ale też spędzaniu czasu wolnego.

W pasażu Tkalni podziwiać można prawdziwy szybowiec SZD-30 Pirat Aeroklubu Łódzkiego zawieszony nad sceną. Szybowiec z jednej strony jest hołdem dla pabianickiego, słynnego konstruktora szybowców, Pana Bogumiła Beresia. Z drugiej strony służy popularyzacji tego pięknego sportu, w którym Polacy od lat są w światowej czołówce.

W 2020 roku Centrum handlowo-rozrywkowe Tkalnia w Pabianicach otrzymało dwie prestiżowe nagrody w branżowych plebiscytach: Property Design Awards 2020, nagroda w kategorii Bryła oraz CEE Retail Awards 2020, nagroda w kategorii Projekt roku: Mały projekt handlowy.

Powierzchnia lokalu uwzględnia powierzchnie wspólne

Skopiowano link do oferty
 Pabianice, Grobelna 8

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu!

Paweł Woźniakowski

Property manager

tel: 530 353 749

  Szybkie zapytanie

   Inne lokale w tej nieruchomości:

   Domek handlowy przed C.H. Tkalnia 2x3m

   Oferujemy wynajem drewnianego domku handlowego położonego w prestiżowej lokalizacji – C.H. Tkalnia, w samym centrum Pabianic. Usytuowany jest przy wejściu […]   Grupa A&A - poznaj nas