Aktualności

Lódzki Pałacyk - arystokratyczny hotel z historią

Budynek, który obecnie jest znany jako Łódzki Pałacyk, kiedyś należał do łódzkiego przemysłowca Karola Prusse. Przez lata pałac nieco podupadł.

 

Jednak w 1993 roku firma A&A Holding wyremontowała Łódzki Pałacyk, ponieważ zależało jej na uszanowaniu dziedzictwa oraz oddaniu hołdu jednemu z ówczesnych łódzkich fabrykantów.

 

Czytajcie więcej

Porozmawialiśmy z Property Managerką Teo Park Warehouse - Żanetą Ogrodniczek

A&A Holding tworzą profesjonaliści branży nieruchomości. Czas poznać bliżej kolejnego Property Managera A&A Holding - Panią Żanetę Ogrodzniczek

 

O życiu zawodowym związanym z branżą nieruchomości komercyjnych, o motywacji i inspiracji w pracy,  poszukiwaniu idealnej przestrzeni dla Klienta oraz o spędzaniu wolnego czasu, w najnowszym wywiadzie opowiada Żaneta Ogrodniczek.

 

Czytajcie więcej

Wynajem powierzchni produkcyjno-nagazynowej z wydzieloną częścią biurową? To możliwe w Teo Park Warehouse

Poszukujecie powierzchni produkcyjno-magazynowej w Łodzi z wydzieloną częścią biurową? Zależy Wam na lokalizacji blisko kluczowych dróg logistycznych?

 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu lokali produkcyjno-magazynowych o powierzchni od 800 m.kw. do 2700 m.kw. w obiekcie Teo Park Warehouse, znajdującym się w północnej części Łodzi na terenie Teofilowa Przemysłowego.

 

Czytajcie więcej

Wywiad z Property Managerem firmy A&A Holding Michałem Bartosiewiczem

A&A Holding tworzą profesjonaliści branży nieruchomości.

Czas poznać bliżej naszych ekspertów! Zapraszamy do wywiadu z jednym z Property Managerów A&A Holding, Michałem Bartosiewiczem.

 
O decyzji podjęcia pracy w A&A Holding podczas panowania pandemii w Polsce, o wyzwaniach Property Managera, inspiracji i współpracy z klientami oraz marzeniach i ulubionych gatunkach muzyki Michała Bartosiewicza możecie przeczytać w artykule.
Czytajcie więcej

Wynajem nieruchomości z A&A Holding staje się jeszcze bardziej atrakcyjny

Wynajem biura, wynajem lokalu czy magazynu - to prawie zawsze długi i stresowy proces. My zdajemy sobie sprawę z tego, że dla kogoś poszukiwanie nowego biura czy przestrzeni dla rozwoju firmy to ciężka praca, ale dla nas to czysta przyjemność. 

Jesteśmy przekonani, że owocna współpraca z Klientem jest efektem rozpoznawania i zaspokajania wszystkich jego potrzeb. 

Czytajcie więcej