Aktualności

A&A Holding na liście finalistów EuropaProperty CEE Retail Awards

Firma A&A Holding znalazła się na liście finalistów EuropaProperty CEE Retail Awards w kategorii Property Management Company of the Year

 

13. edycja corocznego plebiscytu EuropaProperty CEE Retail Awards odbędzie się 10 i 11 lutego 2021 w wersji online.

 

A&A Holding życzy zdrowych i spokojnych Świąt!

Szanowni Państwo,
 
składamy najserdeczniejsze życzenia zdrowych, rodzinnych, uśmiechniętych Świąt oraz pełnego sukcesów prywatnych i zawodowych nowego roku ????
 
Zarząd i pracownicy A&A Holding

Swiatowa firma zajmująca się działalnością budowlaną wybrała Biurowe Centrum Biznesu jako siedzibę jednego ze swoich biur

Jedna ze światowych firm zajmujących się działalnością budowlaną wybrała Biurowe Centrum Biznesu przy ul. Łagiewnickiej 54/56 jako siedzibę jednego ze swoich łódzkich biur.

 

Biurowe Centrum Biznesu to kompleks biurowy klasy B+ zlokalizowany w bezpośrednim sąsiedztwie centrum miasta. W BCB oferujemy komfortowe pomieszczenia biurowe oraz zapewniamy dowolność w kształtowaniu powierzchni.

 

Czytajcie więcej

Lódzki Pałacyk - arystokratyczny hotel z historią

Budynek, który obecnie jest znany jako Łódzki Pałacyk, kiedyś należał do łódzkiego przemysłowca Karola Prusse. Przez lata pałac nieco podupadł.

 

Jednak w 1993 roku firma A&A Holding wyremontowała Łódzki Pałacyk, ponieważ zależało jej na uszanowaniu dziedzictwa oraz oddaniu hołdu jednemu z ówczesnych łódzkich fabrykantów.

 

Czytajcie więcej

Porozmawialiśmy z Property Managerką Teo Park Warehouse - Żanetą Ogrodniczek

A&A Holding tworzą profesjonaliści branży nieruchomości. Czas poznać bliżej kolejnego Property Managera A&A Holding - Panią Żanetę Ogrodzniczek

 

O życiu zawodowym związanym z branżą nieruchomości komercyjnych, o motywacji i inspiracji w pracy,  poszukiwaniu idealnej przestrzeni dla Klienta oraz o spędzaniu wolnego czasu, w najnowszym wywiadzie opowiada Żaneta Ogrodniczek.

 

Czytajcie więcej

Wynajem powierzchni produkcyjno-nagazynowej z wydzieloną częścią biurową? To możliwe w Teo Park Warehouse

Poszukujecie powierzchni produkcyjno-magazynowej w Łodzi z wydzieloną częścią biurową? Zależy Wam na lokalizacji blisko kluczowych dróg logistycznych?

 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu lokali produkcyjno-magazynowych o powierzchni od 800 m.kw. do 2700 m.kw. w obiekcie Teo Park Warehouse, znajdującym się w północnej części Łodzi na terenie Teofilowa Przemysłowego.

 

Czytajcie więcej

Wywiad z Property Managerem firmy A&A Holding Michałem Bartosiewiczem

A&A Holding tworzą profesjonaliści branży nieruchomości.

Czas poznać bliżej naszych ekspertów! Zapraszamy do wywiadu z jednym z Property Managerów A&A Holding, Michałem Bartosiewiczem.

 
O decyzji podjęcia pracy w A&A Holding podczas panowania pandemii w Polsce, o wyzwaniach Property Managera, inspiracji i współpracy z klientami oraz marzeniach i ulubionych gatunkach muzyki Michała Bartosiewicza możecie przeczytać w artykule.
Czytajcie więcej

Wynajem nieruchomości z A&A Holding staje się jeszcze bardziej atrakcyjny

Wynajem biura, wynajem lokalu czy magazynu - to prawie zawsze długi i stresowy proces. My zdajemy sobie sprawę z tego, że dla kogoś poszukiwanie nowego biura czy przestrzeni dla rozwoju firmy to ciężka praca, ale dla nas to czysta przyjemność. 

Jesteśmy przekonani, że owocna współpraca z Klientem jest efektem rozpoznawania i zaspokajania wszystkich jego potrzeb. 

Czytajcie więcej