Hala produkcyjno-magazynowa 2 680m² w samym sercu Pabianic. Grobelna 8 ZOBACZ

Samodzielny lokal 219m² wykończony w wysokim standardzie z wieloma biurami, open space oraz zaplaczem socjalnym. Piotrkowska 60 ZOBACZ

Powierzchnia produkcyjno-magazynowa z dużym parkingiem 3 078m² w MS Factory. Senatorska 70 ZOBACZ

Zadzwoń do nas +48 534 580 003


O firmie

Kim jesteśmy

Kim jesteśmy

A&A Holding to prężnie działająca firma z ponad trzydziestoletnim doświadczeniem w zakresie profesjonalnego zarządzania oraz wynajmu nieruchomości komercyjnych.

Zarządzamy jednym z największych portfeli nieruchomości komercyjnych w centralnej Polsce. W zasobach A&A Holding znajduje się blisko ćwierć miliona metrów kwadratowych, w tym obiekty biurowe, nowoczesne biuro coworkingowe w samym centrum Łodzi oraz przestrzenie magazynowo-produkcyjne.

Jesteśmy wiarygodną finansowo, łódzką firmą zatrudniającą ponad setkę osób i działającą w wielu branżach co gwarantuje nam stabilizację. Nasze najważniejsze wartości firmowe to zaufanie, lojalność, partnerstwo. Jesteśmy w trakcie dynamicznego rozwoju i transformacji firmy przygotowując się do nowych inwestycji.

Znamy się nie tylko na biurach

Znamy się nie tylko na biurach

W Pabianicach pod Łodzią przywróciliśmy życie całemu kwartałowi centrum miasta remontując dawną fabrykę bawełnianą Krusche & Ender. Powstało tam nasze pierwsze centrum handlowe – Tkalnia. Znajduje się tam 40 sklepów, nowoczesne kino Helios, atrakcyjne przestrzenie wypoczynku i rozrywki, lokale gastronomiczne oraz pierwsza w mieście Castorama.

Znamy się także na nieruchomościach magazynowych, mamy do dyspozycji tysiące metrów kwadratowych przestrzeni magazynowych i produkcyjnych w obiektach położonych w różnych dzielnicach Łodzi oraz w samym centrum Pabianic.

Dlaczego warto nam zaufać?

Dlaczego warto nam zaufać?

Jesteśmy na rynku od ponad 30 lat, posiadamy duży portfel nieruchomości o różnym standardzie, różnych funkcjach, a nasi pracownicy to wyszkoleni, doświadczeni specjaliści. Współpracujemy z największymi firmami i korporacjami, m. in. Orlen, GPW, Philips, Comarch, Kompania Piwowarska (referencje znajdują się poniżej).

Jesteśmy rzetelnym podatnikiem, co kwartał nasza wiarygodność jest sprawdzana przez instytucje finansowe. Posiadamy procedury antykorupcyjne. Jesteśmy w trakcie prac nad kolejnymi inwestycjami nieruchomościowymi jako wiarygodny i silny partner dla dużych instytucji, banków oraz lokalnych Urzędów.

Kochamy nasze miasto

Kochamy nasze miasto

Jesteśmy łódzką firmą, której zależy na rozwoju Łodzi i uszanowaniu jej dziedzictwa. Sukcesywnie remontujemy kolejne nieruchomości jak piękną Willę Stefana Barcińskiego na ul. Kilińskiego 177, Willę Karola Prusse na ulicy Żeromskiego 52 (powstał tam hostel Łódzki Pałacyk) czy budynki powstałe w latach 60-70ych, jak budynek przy ulicy Zachodniej 70, gdzie znajduje się nowoczesna przestrzeń coworkingowa CoSpot.

Chcemy przyczynić się do rozwoju Łodzi, włączyć się w proces jej przemiany, z tego powodu jesteśmy w trakcie przygotowań do nowych, łódzkich inwestycji naszej firmy.

Dbamy o naszych pracowników

Dbamy o naszych pracowników

Bardzo zależy nam na dobrej atmosferze w pracy, lojalności pracodawcy i pracowników oraz wspólnym dążeniu do celów firmy. Posiadamy pakiet benefitów pracowniczych, zatrudniamy ponad setkę osób, ponad połowa naszych pracowników to kobiety, zatrudniamy osoby w każdym wieku, a także osoby niepełnosprawne.

W naszej firmie masz szanse rozwijać się wielu obszarach, być częścią dynamicznej przemiany firmy, prac nad nowymi, przełomowymi projektami nieruchomościowymi.

Promocja dla najemców - miesiąc czynszu za darmo

Promocja dla najemców - miesiąc czynszu za darmo

Dla klientów A&A Holding wynajmujących od nas lokal przygotowaliśmy promocję "Miesiąc czynszu za darmo". Wystarczy polecić nam nowego klienta, który podpisze z nami umowę na minimum sześć miesięcy.

• Możesz przystąpić do promocji jeśli jesteś najemcą A&A Holding
• Upewnij się, że firma, którą chcesz nam polecić nie ma podpisanej z nami umowy najmu
• Zgłoś nazwę nowego najemcy do administratora Twojej nieruchomości
• Sprawdź czy polecona przez Ciebie firma, podpisała z nami umowę na min. 6 miesięcy
• Dostarcz do nas fakturę wystawioną na właściciela nieruchomości na kwotę równą czynszowi nowego klienta
• Otrzymaj jednorazową obniżkę czynszu

Regulamin promocji

Ponad
200000 m²
powierzchni najmu

Ponad
1 000
najemców

24
obiekty komercyjne

Ponad
100
pracowników

Ponad
200 hektarów
terenów inwestycyjnych

32 lata
doświadczenia

Nasze referencje

(...) Działania firmy A&A charakteryzuje fachowość i terminowość wykonywania zleconych zadań w zakresie zarządzania nieruchomością. (...) Firma A&A jest partnerem, który działa zgodnie z naszymi standardami.

A&A Marketing Sp. z o.o(...) jest godnym polecenia zarządcą obiektów komercyjnych, odznaczającym się rzetelnym, profesjonalnym i pełnym zaangażowania podejściem do swoich obowiązków. Firma A&A Marketing Sp. z o.o na potrzeby Giełdy wykonała fit-out powierzchni biurowej zgodnie z uzgodnionymi wcześniej potrzebami. (...) Bardzo ważnym atutem firmy jest fachowa obsługa administracyjna, sprawowana pod nadzorem rzetelnych Property Managerów.

(...) Jesteśmy bardzo zadowoleni z dotychczasowej współpracy, w związku z czym możemy firmę A&A Marketing Sp. z o.o. polecić jako solidnego partnera w interesach. (...) Uważamy, że A&A jest godnym zaufania partnerem.

(...) Działania firmy charakteryzuje fachowość, solidność i terminowość wykonywania zleconych zadań w zakresie zarządzania nieruchomością.

(...) To pełen profesjonalizm w działaniu uwieńczonym sukcesem połączony z cierpliwością wobec klientów. Doskonała elastyczność i rozwiązywanie problemów (...) doskonale wpisuje się w portfolio firmy. Cały zespół to ludzie zaangażowani i pełni energii, a przede wszystkim robią dobrą robotę za nas, nierzadko trudnych i wybrednych klientów. Polecam tę firmę za fachowość i elastyczność w podejściu do klienta.

(...) Firma A&A Marketing Sp. z o.o. to solidny partner dbający o potrzeby swoich klientów. Nasza współpraca przebiega bezproblemowo i w miłej atmosferze już kilka lat. (...) Potwierdzam profesjonalizm kadry oraz kompetencje i rzetelność pracowników A&A Marketing Sp. z o.o, którzy wykazują się dużym zaangażowaniem podczas usług związanych z wynajmem lokali.

(...) Firma A&A przygotowała dla nas specjalistyczną powierzchnię magazynową oraz lokale biurowe wykonując prace remontowo-adaptacyjne w krótkim czasie i z dużą precyzją. (...) Uważamy, że firmą A&A jest godnym zaufania partnerem.

(...) Dotychczasowa współpraca upoważnia nas do polecenia A&A Marketing innym inwestorom jako solidnego partnera.

(...)Jesteśmy bardzo zadowoleni z dotychczasowej współpracy z firmą A&A, w związku z czym możemy firmę A&A Marketing Sp. z o.o. polecić jako bardzo solidnego partnera w interesach szczególnie w zakresie dotyczącym zarządzania nieruchomościami oraz obsługą klienta.

(...) Współpracujemy z firmą A&A Marketing od 2006 r. i jesteśmy zadowoleni z ich usług. (...)Wysoki poziom świadczonych usług oraz profesjonalizm są godne zaufania i dalszego polecenia.

(...) Firma A&A Marketing Sp. z o.o. bardzo dobrze wywiązała się ze swoich zobowiązań wychodząc naprzeciw naszym zapotrzebowaniom i potrzebom. Pracownicy A&A Marketing wykazali się olbrzymim profesjonalizmem, uprzejmością i wysoką kulturą (...)

(...) Wojewódzki Inspektorat Transportu Drogowego korzysta z usług firmy A&A Marketing od 01 stycznia 2005 r. W codziennych kontaktach z pracownikami A&A zawsze czujemy ich zainteresowanie i zaangażowanie przy rozwiązywaniu zgłaszanych problemów. (...) Cała infrastruktura obiektu, w którym wynajmujemy pomieszczenia będące siedzibą inspektoratu stwarza bardzo dobre warunki ogólnie pojętej egzystencji dla podmiotów gospodarczych i innych instytucji.

Uważamy, że firma A&A jest godnym zaufania partnerem.

(...) podkreślamy, że pracownicy firmy wykazują się dużym doświadczeniem i bardzo dobrym przygotowaniem zawodowym. Doceniamy solidarność, fachowość i terminowość wykonywania zleconych zadań.

Szczerze polecamy współpracę z A&A Marketing Sp. z o.o. za fachowość i elastyczność w podejściu do klienta. Firma otwarta jest na pomysły dotyczące zakresu działalności w wynajmowaniu nieruchomości, natomiast zaangażowanie Zarządców budynku sprawia, że kontakt jest szybki, a sprawy związane z najmem załatwiane w krótkim czasie.

(...) Firma A&A Marketing Sp. z o.o. to solidny partner dbający o potrzeby swoich klientów. Nasza współpraca przebiega bezproblemowo i w miłej atmosferze już kilka lat. (...) Potwierdzam profesjonalizm kadry oraz kompetencje i rzetelność pracowników A&A Marketing Sp. z o.o, którzy wykazują się dużym zaangażowaniem podczas usług związanych z wynajmem lokali.

Firma A&A przygotowała dla nas powierzchnię biurową z pomieszczeniami socjalno-sanitarnymi, wykonując prace remontowo-adaptacyjne zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Usługi są świadczone zgodnie z umową.

Branże, w których funkcjonuje Grupa A&A

Nieruchomości komercyjne, A&A Holding

Nieruchomości komercyjne, A&A Holding

Jubilerstwo, Dom Jubilerski A&A

Jubilerstwo, Dom Jubilerski A&A

Działalnośc kantorowa i handel złotem inwestycyjnym

Działalnośc kantorowa i handel złotem inwestycyjnym

Energetyka

Energetyka

Sport i rekreacja, A&A Golf Club

Sport i rekreacja, A&A Golf Club

Biuro rachunkowe

Biuro rachunkowe

Hotelarstwo, Hostel Łódzki Pałacyk

Hotelarstwo, Hostel Łódzki Pałacyk

Nasza historia

1990
Zarejestrowanie firmy: Firma Handlowa A&A Arkadiusz Majsterek

Zarejestrowanie firmy: Firma Handlowa A&A Arkadiusz Majsterek

1992
Otwarcie salonu jubilerskiego

Otwarcie salonu jubilerskiego "Artur" Piotrkowska 63, Dom Jubilerski A&A

1992
Otwarcie salonu jubilerskiego

Otwarcie salonu jubilerskiego "Lew" ul. Piotrkowska 100, Dom Jubilerski A&A

1993
Zakup nieruchomości Piotrkowska 146

Zakup nieruchomości Piotrkowska 146

1994
Zakup nieruchomości Mickiewicza 15a

Zakup nieruchomości Mickiewicza 15a

1997
Zakup nieruchomości Kilińskiego 177

Zakup nieruchomości Kilińskiego 177

1997
Zakup nieruchomości Kościuszki 39

Zakup nieruchomości Kościuszki 39

1997
Otwarcie salonu Jubilerskiego

Otwarcie salonu Jubilerskiego "Dom Złota", Dom Jubilerski A&A

1998
Zakup nieruchomości Piotrkowska 60

Zakup nieruchomości Piotrkowska 60

1998
Otwarcie salonu Jubilerskiego

Otwarcie salonu Jubilerskiego "Dom Jubilerski"

1999
Zakup nieruchomości ul. Pryncypała 132/134

Zakup nieruchomości ul. Pryncypała 132/134

2000
Zakup nieruchomości GLOB, ul. Piotra Skargi 12

Zakup nieruchomości GLOB, ul. Piotra Skargi 12

2001
Zakup nieruchomości BCB, ul. Łagiewnicka 54/56

Zakup nieruchomości BCB, ul. Łagiewnicka 54/56

2004
Zakup nieruchomości Piłsudskiego 135H

Zakup nieruchomości Piłsudskiego 135H

2004
Otwarcie salonu

Otwarcie salonu "Adrian", Dom Jubilerski A&A

2005
Zakup nieruchomości ul. Senatorska 50/58

Zakup nieruchomości ul. Senatorska 50/58

2006
Zakup nieruchomości Pabianice

Zakup nieruchomości Pabianice

2006
Zakup nieruchomości Wersalska 46/75 - Teo Park

Zakup nieruchomości Wersalska 46/75 - Teo Park

2006
Zakup biurowca na Wersalskiej 47/75 - Teo Park

Zakup biurowca na Wersalskiej 47/75 - Teo Park

2007
Zakup nieruchomości ul. Piłsudskiego 141

Zakup nieruchomości ul. Piłsudskiego 141

2012
Zakup nieruchomości ul. Żeromskiego 52

Zakup nieruchomości ul. Żeromskiego 52

2012
Otwarcie Hostelu

Otwarcie Hostelu "Łódzki Pałacyk"

2013
Powołanie fundacji

Powołanie fundacji "Fundacja Arkadia Sztuka I Golf"

2014
Zakup lokalu na ul. Piotrkowskiej 100

Zakup lokalu na ul. Piotrkowskiej 100

2014
Otwarcie Salonu Jubilerskiego w Porcie Łódź, Dom Jubilerski A&A

Otwarcie Salonu Jubilerskiego w Porcie Łódź, Dom Jubilerski A&A

2015
Zakup Zamku Książęcego w Niemodlinie

Zakup Zamku Książęcego w Niemodlinie

2016
Otwarcie salonu Jubilerskiego w Częstochowie (Galeria Jurajska), Dom Jubilerski A&A

Otwarcie salonu Jubilerskiego w Częstochowie (Galeria Jurajska), Dom Jubilerski A&A

2016
Powołanie spółki Europejska Grupa Energetyczna sp. z o.o.

Powołanie spółki Europejska Grupa Energetyczna sp. z o.o.

2017
Powołanie fundacji

Powołanie fundacji "Fundacja Na Rzecz Zamku Książęcego Niemodlin 1312"

2018
Zakup Nieruchomości ul. Zachodnia 70

Zakup Nieruchomości ul. Zachodnia 70

2019
Otwarcie największej inwestycji w historii firmy - Centrum Handlowe Tkalnia Pabianice

Otwarcie największej inwestycji w historii firmy - Centrum Handlowe Tkalnia Pabianice

2019
Otwarcie sklepu Castorama Pabianice

Otwarcie sklepu Castorama Pabianice

Grupa A&A - poznaj nas