Hala produkcyjno-magazynowa 2 680m² w samym sercu Pabianic. Grobelna 8 ZOBACZ

Samodzielny lokal 219m² wykończony w wysokim standardzie z wieloma biurami, open space oraz zaplaczem socjalnym. Piotrkowska 60 ZOBACZ

Powierzchnia produkcyjno-magazynowa z dużym parkingiem 3 078m² w MS Factory. Senatorska 70 ZOBACZ

Zadzwoń do nas +48 534 580 003


Reklama

Zapraszamy do współpracy firmy zainteresowane wynajmem nośników reklamowych należących do naszej firmy. Posiadamy sieć wielkoformatowych billboardów w Pabianicach oraz Łodzi. Dodatkowe możliwości to reklamy na firmowych budynkach.

 

Wielkopowierzchniowe nośniki reklamowe – Pabianice

Na terenie Pabianic i okolic posiadamy do wynajęcia własne, wielkoformatowe nośniki reklamowe położone przy drogach wjazdowych do Pabianic oraz przy drodze ekspresowej S14:

Kontakt: marketing@aia.pl

Pobierz katalog wielkopowierzchniowych nośników reklamowych w Pabianicach do wynajęcia (zdjęcia, mapki, opisy każdego nośnika)

POBIERZ KATALOG

 

Wielkopowierzchniowe nośniki reklamowe – Łódź

Na terenie Łodzi posiadamy do wynajęcia wiele, wielkopowierzchniowych nośników reklamowych. Są to zarówno siatki reklamowe, bannery jak i billboardy. Wiele łódzkich nośników położonych jest w ścisłym centrum z bardzo dobrą widocznością.

Kontakt: marketing@aia.pl

Pobierz katalog wielkopowierzchniowych nośników reklamowych w Łodzi do wynajęcia (zdjęcia, mapki, opisy każdego nośnika)

POBIERZ KATALOG

 

 

Reklama na terenie C.H. Tkalnia Pabianice

Oferujemy zarówno możliwość zorganizowania eventu / akcji promocyjnych na terenie centrum, wykupienia nośników reklamowych, wykupienia treści na naszych kanałach social media oraz stronie internetowej. C.H. Tkalnia to nowoczesne, otwarte w 2019 roku centrum handlowe z ponad 40 sklepami oraz Kinem Helios, które notuje kilkaset tysięcy wejść do sklepów miesięcznie.

Kontakt: marketing@centrumtkalnia.pl

Grupa A&A - poznaj nas