Wyjątkowy lokal usługowo-handlowy 94,38m² idealny na m.in. sklep jubilerski, odzieżowy, salon kosmetyczny czy studio masażu. Al. Kościuszki 39 ZOBACZ

Samodzielny lokal 760m² wykończony w wysokim standardzie pod m.in. klub fitness, siłownię, spa. Piłsudskiego 135H ZOBACZ

Hala magazynowo - produkcyjna 3454m² z biurami przeznaczona na produkcję ciężką, produkcję lekką. magazynowanie. Wersalska 47/75 ZOBACZ

Zadzwoń do nas +48 534 580 003 Czat
Aktualności

Międzynarodowy Dzień Ochrony Zabytków

18 kwietnia 2023

Dziś obchodzimy Międzynarodowy Dzień Ochrony Zabytków – dzień, który ma na celu podkreślenie znaczenia zachowania dziedzictwa kulturowego dla przyszłych pokoleń.

Dla naszej firmy zabytki są szczególnie ważne. Każda zabytkowa nieruchomość ma swoją historię i wartość, którą chronimy i pielęgnujemy. Szanujemy je, przywracamy ich dawny blask i oddajemy do użytku 💙

Wynajmij biuro w jednym z zrewitalizowanych budynków! W naszej ofercie znajdują się:

Willa Barcińskiego przy ulicy Kilińskiego 177 w Łodzi. Budynek należał do łódzkiego fabrykanta Salomona Barcińskiego i cechuje się wyjątkową historią i świetną lokalizacją.

Centrum handlowo-rozrywkowe Tkalnia przy ul. Grobelnej 8 w Pabianicach. Oprócz odnowienia obszaru, na którym położona jest galeria handlowa, zrewitalizowaliśmy centrum Pabianic na terenie dawnych obszarów fabryki Krusche & Ender.

Dom Złota przy al. Kościuszki 39 w Łodzi. Budynek wcześniej należał do właścicieli fabryki „Serejski i Birnstein” produkującej wyroby wełniane. W roku 2009 został poddany generalnemu remontowi, dzięki któremu aktualny wygląd nieruchomości jest nawiązaniem do XIX wieku – lecz wykonanym w wysokim standardzie.

Dom Jubilerski na ul. Piotrkowskiej 146 w Łodzi. Niewątpliwie jest najbardziej rozpoznawalną kamienicą w zasobach firmy A&A Holding. Została wzniesiona w roku 1892 w stylu klasycystycznym z elementami renesansowymi. Aktualnie możemy podziwiać jej wyjątkowy wygląd z popularnego deptaka ul. Piotrkowskiej.

Magazyn Bawełny – nasza najnowsza inwestycja, która zostanie oddana do użytku na przełomie 2024/2025. Inwestycja mixed-use w dawnym magazynie do składowania bawełny, na terenie historycznego imperium włókienniczego.

Zamek Niemodlin położony w malowniczym województwie opolskim przy ul. Rynek 55 w Niemodlinie. Wzniesiony został przez rodzinę książęcą Bolesława I. Podbijany, burzony, palony i zdobywany przez europejskie mocarstwa, mimo setek lat wojen stoi dumnie i do dziś czuwa nad ziemiami opolskimi. Wyjątkowe miejsce do organizacji wesel, urodzin i różnych eventów.

             

Inne aktualności

Zobacz więcej aktualności
Wyjątkowe biuro z duszą w zabytkowej kamienicy ulicy Piotrkowskiej
Zobacz
Magazyn Bawełny – spotkanie z łódzkimi przedsiębiorcami
Zobacz
Wyjątkowy lokal handlowo-usługowy
Zobacz