Wyjątkowy lokal usługowo-handlowy 94,38m² idealny na m.in. sklep jubilerski, odzieżowy, salon kosmetyczny czy studio masażu. Al. Kościuszki 39 ZOBACZ

Samodzielny lokal 760m² wykończony w wysokim standardzie pod m.in. klub fitness, siłownię, spa. Piłsudskiego 135H ZOBACZ

Hala magazynowo - produkcyjna 3454m² z biurami przeznaczona na produkcję ciężką, produkcję lekką. magazynowanie. Wersalska 47/75 ZOBACZ

Zadzwoń do nas +48 534 580 003 Czat

BCB – Biurowe Centrum Biznesu Biurowe Centrum Biznesu - wynajem biur Łódź

Łódź, Łagiewnicka 54/56 



Standard:
 
B+

Liczba
kondygnacji:
11, 11, 5

Powierzchnia
całkowita [m²]:
16000

Powierzchnia
biurowa [m²]:
14300

Miejsc
parkingowych:
260

Winda:
 
4



Biurowe Centrum Biznesu to kompleks biurowy klasy B+ zlokalizowany w bezpośrednim sąsiedztwie centrum miasta. Znakomita infrastruktura wewnątrz obiektu (bank, restauracja, parkingi, sale konferencyjne, kancelaria notarialna, Action), stanowi świetne zaplecze dla prowadzenia działalności biznesowej. Oferujemy komfortowe pomieszczenia biurowe oraz zapewniamy dowolność w kształtowaniu powierzchni.

Główne wejście prowadzi przez nowoczesną recepcję. Dla wygody najemców nieruchomość, składającą się z trzech budynków, połączono pasażem o wysokim standardzie wykończenia, umożliwiającym przemieszczanie się bez konieczności opuszczania obiektu. Na terenie biurowca dostępne są dwie sale konferencyjne. Kompleks wyposażony jest w windy osobowe.

Bezpieczeństwo budynku gwarantuje monitoring oraz całodobowa ochrona. Do dyspozycji najemców i ich klientów jest obszerny parking. W bezpośrednim sąsiedztwie kompleksu BCB przystanki mają linie autobusowe i tramwajowe komunikacji miejskiej, która zapewnia, że dojazd do innych dzielnic miasta jest szybki i komfortowy.

Na jednym piętrze można znaleźć klimatyzowane i nowocześnie umeblowane lokale o powierzchni od 50 do 450 m2. Typowe piętro o powierzchni ok. 450 m2 zostało wyposażone w takie udogodnienia jak:

  • klimatyzacja,
  • nowoczesne systemy telekomunikacyjne,
  • system przeciwpożarowy,
  • monitoring
  • łącze światłowodowe

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu!

Aneta Połoczańska

Property manager

tel: 530 361 334



    Skopiowano link do oferty

    Wybrane atuty nieruchomości:

    Monitoring, całodobowa ochrona, obszerny parking oraz dostęp do bezpłatnych (do 1h) miejsc parkingowych w okolicy.

    Dogodny dojazd (liczne linie autobusowe i tramwajowe komunikacji miejskiej oraz stacja dokowania roweru miejskiego).

    Znakomita infrastruktura wewnątrz obiektu m.in. restauracja, bank, kancelaria notarialna, Action itd.

    Liczne udogodnienia jak: klimatyzacja, systemy telekomunikacyjne, system przeciwpożarowy oraz łącze światłowodowe

    Kompleks wyposażony jest w windy osobowe oraz udogodnienia dla osób niepełnosprawnych.

    Na terenie biurowca dostępne są dwie sale konferencyjne. Główne wejście prowadzi przez nowoczesną 24h recepcję.

    Szybkie zapytanie