Zadzwoń do nas +48 534 580 003
Handel / Usługi, Inne WYRÓŻNIONA OFERTA

Domek handlowy przed C.H. Tkalnia 2x3m

W nieruchomości:

Centrum Handlowe Tkalnia

Oferujemy wynajem drewnianego domku handlowego położonego w prestiżowej lokalizacji – C.H. Tkalnia, w samym centrum Pabianic. Usytuowany jest przy wejściu do pasażu handlowego przy parkingu.

W środku znajdują się opuszczane lady wystawiennicze, nowoczesne oświetlenie LED oraz dostęp do prądu z gniazdkami 230V.

Oferujemy dużą elastyczność terminów najmu.

Obszar C.H. Tkalnia chroniony jest całodobowym monitoringiem. Dodatkowo w częściach wspólnych znajdują się toalety.

C.H. Tkalnia to ponad 40 sklepów znanych marek, kino Helios oraz punkty gastronomiczne i kawiarnia. Obiekt odwiedza kilkadziesiąt tysięcy osób miesięcznie.

Ponadto lokalizacja jest świetna pod względem komunikacyjnym – gdyż dojazd do Centrum Handlowego Tkalnia jest doskonały zarówno samochodem (w pobliżu S14, S8) jak i komunikacją miejską (bliskość przystanków autobusowych oraz tramwajowych).

Dane:

Powierzchnia: 3 x 2 m

Czynsz: do ustalenia – więcej informacji – 530 353 749

Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w celu umówienia się na prezentację domku!

Centrum Handlowo – Rozrywkowe Tkalnia zlokalizowane jest w sercu Pabianic, w otoczeniu najgęściej zaludnionych dzielnic, pomiędzy Polem Golfowym A&A Arkadia i Parkiem Słowackiego. To wyjątkowy projekt, wpisujący zrewitalizowane zabudowania dawnej fabryki włókienniczej Krusche & Ender w przestrzeń publiczną. Tkalnia to nie tylko nowoczesne centrum handlowe, ale także przestrzeń spotkań i odpoczynku dzieci i dorosłych ze specjalnie wydzieloną strefą, w której organizowane są eventy dla mieszkańców. W obiekcie o powierzchni najmu 12 000 mkw. znalazło się 40 sklepów m.in. Reserved, Media Expert, Sinsay, House, Diverse, CCC, Martes Sport, Tatuum, Esotiq, 50 style i Ryłko oraz pierwszy w mieście multipleks – kino Helios.

Niebanalne rozmieszczenie sklepów w zabudowie o charakterze miejskiego rynku, przestronny pasaż z miejscem do odpoczynku, komfortowe wnętrza i atrakcyjne portfolio marek sprzyjają nie tylko zakupom, ale też spędzaniu czasu wolnego.

W pasażu Tkalni podziwiać można prawdziwy szybowiec SZD-30 Pirat Aeroklubu Łódzkiego zawieszony nad sceną. Szybowiec z jednej strony jest hołdem dla pabianickiego, słynnego konstruktora szybowców, Pana Bogumiła Beresia. Z drugiej strony służy popularyzacji tego pięknego sportu, w którym Polacy od lat są w światowej czołówce.

W 2020 roku Centrum handlowo-rozrywkowe Tkalnia w Pabianicach otrzymało dwie prestiżowe nagrody w branżowych plebiscytach: Property Design Awards 2020, nagroda w kategorii Bryła oraz CEE Retail Awards 2020, nagroda w kategorii Projekt roku: Mały projekt handlowy.

Powierzchnia lokalu uwzględnia powierzchnie wspólne

Skopiowano link do oferty
 Pabianice, Grobelna 8

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu!

Paweł Woźniakowski

Property manager

tel: 530 353 749

  Inne lokale w tej nieruchomości:

  Domek handlowy przed C.H. Tkalnia 2x3m

  Oferujemy wynajem drewnianego domku handlowego położonego w prestiżowej lokalizacji – C.H. Tkalnia, w samym centrum Pabianic. Usytuowany jest przy wejściu do pasażu handlowego przy parkingu. W środku znajdują się opuszczane lady wystawiennicze, nowoczesne oświetlenie LED oraz dostęp do prądu z gniazdkami 230V. Oferujemy dużą elastyczność

  Lokal handlowo-usługowy 20m² w C.H. Tkalnia

  Oferujemy wynajem lokalu handlowo-usługowego położonego w prestiżowej lokalizacji – C.H. Tkalnia, w samym centrum Pabianic. Usytuowany jest przy wejściu do pasażu handlowego od strony ul. Grobelnej.  Lokal zamknięty jest szklanymi witrynami oraz roletą. Za sprawą okien na całą długość – dociera wiele światła, a asortyment zostani

  Powierzchnia: 20m²

  Stawka za czynsz: 175zł/m²

  Atrakcyjny lokal usługowy 140m² w C.H. Tkalnia z wejściem bezpośrednio od ulicy

  Oferujemy wynajem lokalu handlowo-usługowego położonego w prestiżowej lokalizacji – przy C.H. Tkalnia, w samym centrum Pabianic. Usytuowany jest przed centrum handlowym z wejściem bezpośrednio od ulicy. Powierzchnia idealnie sprawdziłaby się na kameralną restaurację z możliwością organizacji zewnętrznego ogródka bezpośrednio przed lokalem.

  Powierzchnia: 140m²

  Stawka za czynsz: 85zł/m²

  Wyspa handlowa w C.H. Tkalnia

  Oferujemy wynajem powierzchni położonej w prestiżowej lokalizacji – C.H. Tkalnia, w samym centrum Pabianic.  Istnieje możliwość elastycznego łączenia powierzchni. Oferta obejmuje pomieszczenie o wielkości po 20m² z potencjałem połączenia trzech powierzchni w jedną – 60m². Przestrzeń idealnie nadałaby się pod pod wyspy handlowe. Zna

  Powierzchnia: 20m²

  Stawka za czynsz: 150zł/m²