Hala produkcyjno-magazynowa 2 680m² w samym sercu Pabianic. Grobelna 8 ZOBACZ

Samodzielny lokal 219m² wykończony w wysokim standardzie z wieloma biurami, open space oraz zaplaczem socjalnym. Piotrkowska 60 ZOBACZ

Powierzchnia produkcyjno-magazynowa z dużym parkingiem 3 078m² w MS Factory. Senatorska 70 ZOBACZ

Zadzwoń do nas +48 534 580 003


Aktualności

Wynajem lokalu handlowo-usługowego o powierzchni 140 m² – Pabianice

14 listopada 2022

Oferujemy wynajem lokalu handlowo-usługowego o powierzchni 140 m², położonego w prestiżowej lokalizacji – przy C.H. Tkalnia, w samym centrum Pabianic. Lokal usytuowany jest w centrum handlowym z wejściem bezpośrednio od ulicy.

Powierzchnia idealnie sprawdziłaby się na kameralną restaurację z możliwością organizacji zewnętrznego ogródka bezpośrednio przed lokalem.

Za sprawą dużych okien, które zapewniają dobry dostęp światła dziennego – lokal jest jasny i doświetlony, a wysokie sufity zapewniają naturalną cyrkulację powietrza. Powierzchnia wykończona jest w wysokim standardzie z możliwością dowolnej aranżacji przez najemcę. Ponadto obiekt wyposażony jest w czujniki dymu, całodobowy monitoring oraz ochronę. Obiekt jest przystosowany dla osób z niepełnosprawnością.

W bezpośrednim sąsiedztwie lokalu znajduje się wiele obiektów użyteczności publicznej, rekreacyjnych oraz handlowych jak sieciowe salony znanych marek, restauracje, czy bilard. Tkalnia jest najczęściej odwiedzanym centrum handlowym w Pabianicach. Budynek otoczony jest dużym parkingiem.

???? Zadzwoń: 530 353 749 ????

Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie internetowej. 

Inne aktualności

Zobacz więcej aktualności
Jak efektywnie wykorzystać powierzchnię lokalu użytkowego?
Zobacz
Lokal usługowy na parterze kompleksu Teo Park Office
Zobacz
Wynajem lokalu użytkowego – na co zwrócić uwagę? Kompleksowy przewodnik dla przedsiębiorcy
Zobacz

Grupa A&A - poznaj nas