Zadzwoń do nas +48 534 580 003
Biuro, Handel / Usługi WYRÓŻNIONA OFERTA

Atrakcyjne biuro od 100m² do 140m² na ulicy Piotrkowskiej

W nieruchomości:

Piotrkowska 60

Powierzchnia: 100–140m²

Cena za m²: 35 zł

Oferujemy powierzchnię biurową w wyjątkowej lokalizacji w samym sercu miasta na ulicy Piotrkowskiej 60. Biuro leży na czwartym piętrze prestiżowej kamienicy z windą.

Oferta dotyczy: 7 pokoi biurowych, kuchni, toalety oraz długiego korytarza, który może przyjąć postać poczekalni dla klientów. W lokalach są duże okna zapewniające dobry dostęp światła dziennego, a wysokie sufity powodują naturalną cyrkulację powietrza. Ponadto możliwa jest instalacja klimatyzacji, a większość pokoi posiada domofon.

Istnieje możliwość wynajmu mebli ze zdjęć. Kwota do ustalenia, około 500 zł za miesiąc.

Rzadko spotykanym udogodnieniem w kamienicach przy ulicy Piotrkowskiej jest możliwość korzystania z prywatnego parkingu oraz winda.

Ponadto istnieje możliwość eleganckiej prezentacji logotypu firmy na ulicy Piotrkowskiej.

Prestiżowa kamienica jest położona w doskonałej lokalizacji dla ruchu samochodem (bliskość ulicy Zachodniej i Narutowicza), komunikacji miejskiej oraz w przyszłości blisko nieruchomości powstanie stacja metra. Dzięki tak bliskiemu położeniu od głównego deptaka w Łodzi – ulicy Piotrkowskiej – ruch pieszych jest bardzo duży oraz w pobliżu są niezbędne obiekty użyteczności publicznej, liczne restauracje – a w budynku znajduje się hostel.

Planowany jest remont elewacji.

Dane:

Powierzchnia całkowita: 100 – 140 m² (w zależności od potrzeb wynajmującego) 

Ilość pokoi: 9

Wysokość pomieszczenia: 3 m

Czynsz: 35 zł/m² 

Media: 21,01 zł/m²

Piętro: 4

Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w celu umówienia się na prezentację lokalu!

Nieruchomość przy ul. Piotrkowskiej, 60 to pięciokondygnacyjna, zabytkowa kamienica klasy A- o powierzchni biurowej oraz usługowo-handlowej, położona w prestiżowej lokalizacji, na reprezentacyjnej, najdłuższej ulicy handlowej Łodzi – ulicy Piotrkowskiej. 

 Nieruchomość składa się z budynku frontowego i oficyny, powiązanych ze sobą funkcjonalnie. Korytarze i klatki schodowe wyłożone są granitem. Kamienica jest dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych. 

 Lokalizacja pomiędzy ulicami Narutowicza a Moniuszki zapewnia bezproblemowy i dogodny dojazd zarówno środkami transportu miejskiego, jak i samochodem. Obiekt na ul. Piotrkowskiej 60 dysponuje własnym parkingiem na 50 pojazdów, zlokalizowanym bezpośrednio przy budynku.

Najważniejsze cechy nieruchomości:

 • Prestiżowa lokalizacja – ul. Piotrkowska, ścisłe centrum Łodzi
 • Lokalizacja blisko obiektów użyteczności publicznej (sądy, urzędy, banki, restauracje, centra handlowe, hotele)
 • Powierzchnie biurowe od frontu z widokiem bezpośrednio na ul. Piotrkowską
 • Powierzchnie handlowe od frontu z dużymi witrynami
 • Parking na ok. 50 samochodów
 • Dostosowanie obiektu do potrzeb niepełnosprawnych
 • Standard wykończeń: okablowanie elektryczne, okablowanie telefoniczne, okablowanie internetowe, oświetlenie, ogrzewanie miejskie, czujniki dymu, klimatyzacja

Powierzchnia lokalu uwzględnia powierzchnie wspólne

Skopiowano link do oferty
 Łódź, Piotrkowska 60

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu!

Michał Bartosiewicz

Property manager

tel: 530 361 335

  Inne lokale w tej nieruchomości:

  Atrakcyjne biuro od 100m² do 140m² na ulicy Piotrkowskiej

  Oferujemy powierzchnię biurową w wyjątkowej lokalizacji w samym sercu miasta na ulicy Piotrkowskiej 60. Biuro leży na czwartym piętrze prestiżowej kamienicy z windą. Oferta dotyczy: 7 pokoi biurowych, kuchni, toalety oraz długiego korytarza, który może przyjąć postać poczekalni dla klientów. W lokalach są duże okna zapewniające dobry dostę

  Powierzchnia: 100–140m²

  Stawka za czynsz: 35zł/m²

  Lokal biurowy w prestiżowej kamienicy na ulicy Piotrkowskiej 60

  Oferujemy lokal w wyjątkowej lokalizacji w samym sercu miasta na ulicy Piotrkowskiej 60. Biuro leży na drugim piętrze prestiżowej kamienicy. Duże okno z widokiem na podwórko doskonale naświetla przestrzeń, do tego zainstalowana jest klimatyzacja, a wysokie sufity powodują naturalną cyrkulację powietrza. Dodatkowym atutem jest jasny, odnowiony kor

  Powierzchnia: 20,38m²

  Stawka za czynsz: 35zł/m²

  Lokal biurowy 10 m2 ul. Piotrkowska

  Nieduży lokal biurowy usytuowany w zabytkowej kamienicy przy ul Piotrkowskiej. Oferta bezpośrednio od właściciela. 3 piętro, winda, 1 pokój 10m2,. Wysokość 300cm, duże otwierane okna, ogrzewanie miejskie, białe ściany, wykładzina dywanowa. Na kondygnacji aneks kuchenny oraz dwie toalety. Dodatkowo domofon, monitoring obszerny parking dla Najemcó

  Powierzchnia: 10m²

  Stawka za czynsz: 35zł/m²

  Dwupokojowe biuro na II piętrze w oficynie z windą

  Do wynajęcia dwupokojowe biuro o powierzchni 56,77 m2, zlokalizowane w centrum Łodzi przy ul. Piotrkowskiej 60 w oficynie na II piętrze z windą. Powierzchnia 57m2 czynsz 35 zł netto/m2 + opłaty 17,81 zł netto/m2

  Powierzchnia: 56,77m²

  Stawka za czynsz: 35zł/m²

  Lokal handlowo-usługowy po gastronomii SUSHI

  Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy, w którym prowadzona była działalność gastronomiczna (SUSHI) . Lokal o powierzchni 42,91 m2 posiada salę główną, dwie łazienki , dodatkowe podłączenia wody. Czynsz 45 zł + opłata za media 9,88 zł + prąd i woda wg licznika.    

  Powierzchnia: 42,91m²

  Stawka za czynsz: 45zł/m²