Hala produkcyjno-magazynowa 2 680m² w samym sercu Pabianic. Grobelna 8 ZOBACZ

Samodzielny lokal 219m² wykończony w wysokim standardzie z wieloma biurami, open space oraz zaplaczem socjalnym. Piotrkowska 60 ZOBACZ

Powierzchnia produkcyjno-magazynowa z dużym parkingiem 3 078m² w MS Factory. Senatorska 70 ZOBACZ

Zadzwoń do nas +48 534 580 003


Co:Spot Co:Spot - wynajem biura i coworkingu w centrum Łodzi

Łódź, Zachodnia 70 Standard:
 
A

Liczba
kondygnacji:
5

Miejsc
parkingowych:
100

Winda:
 
1

Wolne lokale w tej nieruchomości:

Co:Spot Office and Coworking, to połączenie biura serwisowanego z coworkingiem w Łodzi oraz społecznością przedsiębiorców. Elastyczne, klimatyzowane flex biura ze wszystkimi dodatkami takimi jak pyszna kawa, salki konferencyjne czy szybki Internet, są dostępne od zaraz dla małych i dużych firm. Praca w przestrzeniach CoSpotu to przyjemność dla przedsiębiorców i ich pracowników.

Co:Spot został usytuowany w ścisłym centrum Łodzi na ul. Zachodnia, 70.

_______________

Coworking

Coworking to wspólna, otwarta przestrzeń składająca się z tzw. hot-desków. Takie rozwiązanie biurowe jest idealne dla freelancerów oraz startupów, które szukają kreatywnego miejsca z inspirującym designem i możliwością zdobycia kontaktów biznesowych. W naszym coworkingu tworzy się społeczność, która wzajemnie napędza się do pracy i osiągania sukcesów zawodowych. Dzięki pełnej elastyczności możesz pracować przy biurku lub na kanapie. Wyciszone budki telefoniczne CoFon pozwolą na przeprowadzenie telekonferencji w komfortowych warunkach, a dostęp do wyposażonych sal konferencyjnych ułatwi spotkania z klientami.

Biurko dedykowane

Biurka dedykowane to przestrzeń współdzielona z innymi firmami, ale przeznaczona do pracy w ciszy i skupieniu. Każde biurko posiada w standardzie zamykaną na klucz szafkę z szufladami na dokumenty, a miejsce jest przypisane do konkretnego klienta. CoSpotowicze, którzy w tym abonamencie podpisują umowę na minimum sześć miesięcy, mogą zarejestrować u nas adres firmy.

Biuro prywatne

Biuro prywatne to przestrzeń dedykowana dla konkretnej firmy. W zależności od zapotrzebowania dysponujemy gabinetami dla 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8 i 10 osób. Każdy z klientów otrzymuje od nas klucz do biura oraz kartę dostępową uprawniającą do korzystania z udostępnionej przestrzeni. Użytkownicy mają zapewniony dostęp do części wspólnych, sal konferencyjnych oraz aneksu kuchennego.

_______________

Budynek, w którym znajduje się Co:Spot położony jest w bezpośrednim sąsiedztwie ul. Piotrkowskiej i C.H. Manufaktura, co zapewnia bezproblemowy i dogodny dojazd zarówno środkami transportu miejskiego, jak i samochodem. Coworking dysponuje własnym rozległym parkingiem abonamentowym na 100 miejsc parkingowych.

W najbliższym otoczeniu Co:Spot znajduje się wiele obiektów użyteczności publicznej, takich jak sądy, banki, urzędy, poczty oraz hotele i restauracje. Budynek został zlokalizowany w odległości spaceru (350 m) od reprezentacyjnej, najdłuższej ulicy handlowej Łodzi – ulicy Piotrkowskiej, dostępne też wewnętrzne przejście od ul. Piotrkowskiej (25 m).

Strona internetowa Co:Spot - https://www.cospot.pl

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu!

Błażej Baszczyński

Business Development Manager

tel: 570 690 451    Skopiowano link do oferty

    Szybkie zapytanie

      Grupa A&A - poznaj nas