Kontakt

A&A Marketing Sp. z o.o.
ul. Piotrkowska 146, 90-063 Łódź

* Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

Nasi Specjaliści

Ilona Olszacka

Property Manager:

Centrum biurowo-handlowe GLOB - P. Skargi 12

i.olszacka@aia.pl
tel. 530 365 038 

Urszula Zięba-Grad

Property Manager:

P135- Piłsudskiego 135h
M15 - Mickiewicza 15a
Zachodnia Office - Zachodnia 70

u.grad@aia.pl
tel. 574 124 392 

Aneta Połoczańska

Property Manager:

Biurowe Centrum Biznesu - Łagiewnicka 54/56

a.poloczanska@aia.pl
tel. 530 361 334 

Waldemar Olczyk

Property Manager:

Green Park - Grota-Roweckiego 8a, Pabianice

w.olczyk@aia.pl
tel. 530 366 692

Krzysztof Kwiatkowski

Property Manager:

Pałac Barcińskiego - Kilińskiego 177

kj.kwiatkowski@aia.pl
tel. 608 090 319

Michał Bartosiewicz

Property Manager:

P60 - Piotrkowska 60

Dom Złota - Kościuszki 39  

M/S Factory - Milionowa 25/27

m.bartosiewicz@aia.pl
tel. 530 361 335 

Paweł Woźniakowski

Property Manager:

CH Tkalnia - Grobelna 8,Pabianice

p.wozniakowski@aia.pl
tel. 530 353 749 

Żaneta Ogrodniczek

Property Manager:

Teo Park Warehouse - Wersalska 47

Teo Park Office - Wersalska 47/75 

z.ogrodniczek@aia.pl
tel. 530 350 723 

Anna Salwa

Property Manager:

Dom Jubilerski - Piotrkowska 146

a.salwa@aia.pl
tel. 530 359 764 

Filip Śmietanka

Specjalista ds. Wynajmu Nieruchomości Komercyjnych:

f.smietanka@aia.pl
tel. 530 330 013 

Piotr Pietrzyk

Property Manager:

p.pietrzyk@aia.pl
tel. 530 305 543