Kontakt

A&A Marketing Sp. z o.o.
ul. Piotrkowska 146, 90-063 Łódź

* Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

Nasi Specjaliści

Ilona Olszacka

Property manager:

Centrum biurowo-handlowe GLOB - P. Skargi 12

i.olszacka@aia.pl
tel. 608 090 357

Urszula Zięba-Grad

Property manager:

P135- Piłsudskiego 135h
M15 - Mickiewicza 15a
Zachodnia Office - Zachodnia 70

u.grad@aia.pl
tel. 608 090 363

Aneta Połoczańska

Property manager:

Biurowe Centrum Biznesu - Łagiewnicka 54/56

a.poloczanska@aia.pl
tel. 608 090 716

Waldemar Olczyk

Property manager:

Green Park - Grota-Roweckiego 8a, Pabianice

w.olczyk@aia.pl
tel. 608 090 142

Krzysztof Kwiatkowski

Property manager:

Pałac Barcińskiego - Kilińskiego 177

kj.kwiatkowski@aia.pl
tel. 608 090 319

Michał Bartosiewicz

Property manager:

P60 - Piotrkowska 60

Dom Złota - Kościuszki 39  

M/S Factory - Milionowa 25/27

m.bartosiewicz@aia.pl
tel. 536 019 823

Paweł Woźniakowski

Property manager:

CH Tkalnia - Grobelna 8,Pabianice

p.wozniakowski@aia.pl
tel. 608 090 569

Żaneta Ogrodniczek

Property manager:

Teo Park Warehouse - Wersalska 47

Teo Park Office - Wersalska 47/75 

z.ogrodniczek@aia.pl
tel. 608 091 079

Anna Salwa

Property manager:

Dom Jubilerski - Piotrkowska 146

a.salwa@aia.pl
tel. 721 806 379

Filip Śmietanka

Specjalista ds. wynajmu nieruchomości komercyjnych:

f.smietanka@aia.pl
tel. 531 096 802