Do zespołu Property Managerów dołączyła Pani Anna Salwa

« wróć

Anna Salwa - Property Manager obiektu na Piotrkowskiej 146

Do zespołu Property Managerów A&A Holding dołączyła Pani Anna Salwa.

 

Anna pracuje w firmie od 2018 roku, a od połowy sierpnia 2020 roku przejęła obowiązki Property Managera firmowej nieruchomości przy ul. Piotrkowskiej 146.

 

Property Managerka opowiada: "Z kamienicą na Piotrkowskiej 146 mam związek niemalże organiczny od samego początku mojej przeprowadzki do Łodzi, która miała miejsce dokładnie trzy lata temu.

 

Podczas jednego z pierwszych spacerów ulicą Piotrkowską nie mogłam oderwać wzroku od witryny sklepowej Domu Jubilerskiego i tego właśnie dnia postanowiłam, że jeśli tylko firma A&A będzie przeprowadzała jakąkolwiek rekrutację to spróbuję w niej swoich sił.

 

Co prawda nie od razu zostałam zatrudniona na obecnym stanowisku  i przez pierwszy rok mojej łódzkiej przygody pracowałam jako nauczyciel języka angielskiego w Technikum Mody i Kosmetologii (w związku z ukończeniem studiów lingwistycznych).

Jako osoba z dyplomem projektanta mody myślałam bardziej o pracy w jednym z salonów jubilerskich, ostatecznie okazało się, że to życie pisze najciekawsze scenariusze i mam poczucie, że administrowanie i praca jako Asystent Zarządu w firmie A&A Holding były mi po prostu pisane."

Gratulujemy awansu i życzymy dalszych sukcesów zawodowych!

 

Zainteresowanych wynajmem lokalu w naszej kamienicy na Piotrkowskiej 146, zapraszamy na naszą stronę oraz do kontaktu z Panią Anną: 721 806 379.

 

Obserwujcie A&A Holding też na Facebook oraz LinkedIn.