Dom Jubilerski

Opis

Kameralna kamienica w samym centrum miasta,
róg Piotrkowskiej/Roosvelta.
Lokal po remoncie: świeżo malowany i nowe panele.

1 pokój na II piętrze, parking, monitoring.

Dostęp 24h/7 dni

Zapraszamy do oglądania:
tel. 42 637 43 99

 

Opis budynku

Dom Jubilerski na ul. Piotrkowska, 146 to pięciokondygnacyjny obiekt klasy B+ o powierzchni biurowej oraz usługowo-handlowej, położony w ścisłym centrum miasta. Budynek jest odrestaurowaną zabytkową nieruchomością. Obiekt składa się z 4 kondygnacji naziemnych, przeznaczonych na działalność handlową i biura oraz piwnicy użytkowej, w której funkcjonuje znana łódzka restauracja. Piętra Domu Jubilerskiego połączone są elegancką marmurową klatką schodową.

Budynek znajduje się pomiędzy ulicą Roosevelta a al. Piłsudskiego, co zapewnia bezproblemowy i dogodny dojazd zarówno środkami transportu miejskiego, jak i samochodem. Obiekt na ul. Piotrkowska, 146 dysponuje własnym parkingiem na 22 miejsca parkingowe, zlokalizowanym bezpośrednio przy budynku.

W najbliższym otoczeniu kamienicy znajduje się wiele obiektów użyteczności publicznej, takich jak banki, urzędy, poczty oraz hotele i restauracje. Budynek został zlokalizowany na reprezentacyjnej, najdłuższej ulicy handlowej Łodzi i Europy – ulicy Piotrkowskiej.

Kamienica także posiada bardzo atrakcyjną powierzchnię reklamową doskonale widoczną od strony al. Piłsudskiego.

Rodzaj: biuro

Pow. całkowita:

22.00 m2

Cena za m2:

30.00 zł

Uwagi:

Agent prowadzący:

Mariusz Gładys

Tel. kontaktowy:

721806377

E-mail:

m.gladys@aia.pl

ZADAJ PYTANIE