Dom Złota

Opis

Klimatyzowany lokal biurowy na 4 piętrze na froncie zabytkowej kamienicy DOM ZŁOTA przy al. Kościuszki 39. Wysoki standard, dębowy parkiet, drewniana stolarka, marmurowe schody i sztukaterie na ścianach. Budynek wyposażony w windę, monitorowany, alarm antywłamaniowy,  dedykowany parking dla najemców z wjazdem od ul. Wólczańskiej. Możliwość ekspozycji reklamy wielkoformatowej na południowej elewacji budynku.

 

 

Opis budynku

„Dom Złota” to zabytkowa, prestiżowa nieruchomość biurowo-handlowa położona w ścisłym centrum Łodzi, zaledwie 200 metrów od ulicy Piotrkowskiej. Lokalizacja w pobliżu skrzyżowania al. Kościuszki i ul. Andrzeja Struga gwarantuje dogodny dojazd zarówno środkami transportu miejskiego, jak i samochodem.  

 

Obiekt jest po generalnym remoncie pod opieką konserwatora zabytków. Klasyczna elegancja w nowym wydaniu - marmurowe schody, drewniana zabytkowa stolarka, duże i widne biura z balkonami to prestiż niespotykany w nowoczesnych biurowcach. Dodatkowym atutem jest winda dla 3-4 osób oraz parking dla najemców i klientów.

 

Rodzaj: biuro

Pow. całkowita:

39.00 m2

Cena za m2:

45.00 zł

Uwagi:

Agent prowadzący:

Urszula Zięba-Grad

Tel. kontaktowy:

574 124 392

E-mail:

u.grad@aia.pl

ZADAJ PYTANIE