Green Park Pabianice

Opis

Pabianice: Do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni 290m2 z przeznaczeniem na gastronomie. Lokal do adaptacji, znajduje się na II kondygnacji budynku wolnostojącego z przeznaczeniem na rekreacje, składa się z dwóch sal klubowych, zaplecza i pomieszczeń socjalnych. Powierzchnia znajduje się w centrum Pabianic przy polu golfowym na terenie obiektu handlowo-usługowo-magazynowo-biurowo-rekreacyjnego. Najem bez prowizji. Tel.608-090-142

Opis budynku

Green Park to czterokondygnacyjny obiekt magazynowo - produkcyjny - handlowo - biurowy usytuowany w samym centrum Pabianic. Cały kompleks to niemal 40 000 m2 powierzchni pod wynajem. Lokalizacja obiektu zapewnia bezproblemowy dojazd samochodów osobowych oraz ciężarowych. Przy obiekcie znajduje się duży parking oraz plac manewrowy dla samochodów ciężarowych. 

 

Green Park Pabianice jest obiektem oferującym duże otwarte powierzchnie, które mogą być dostosowane do wymagań najemców. Ważnym atutem jest dostęp do dużej mocy elektrycznej z dwóch niezależnych linii, dostęp do światła dziennego oraz powierzchnia biurowo-socjalna przy halach.

 

W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się pole golfowe firmy A&A, korty tenisowe, sklepy Castorama i Kaufland oraz nowoczesne Centrum Handlowe Tkalnia.

Rodzaj: inne

Pow. całkowita:

290.00 m2

Cena za m2:

15.00 zł

Uwagi:

Agent prowadzący:

Paweł Woźniakowski

Tel. kontaktowy:

530 353 749

E-mail:

p.wozniakowski@aia.pl

ZADAJ PYTANIE