Piotrkowska 60

Opis

Oferujemy do najmu atrakcyjny lokal handlowo-usługowy o powierzchni 112 m2 na froncie w zabytkowej secesyjnej kamienicy przy ul. Piotrkowskiej 60.

Witryny zapewniają możliwość szerokiej ekspozycji i reklamy.  Dodatkowo dla najemcy zapewnione jest jedno miejsce parkingowe na terenie nieruchomości.

Opis budynku

Nieruchomość przy ul. Piotrkowskiej, 60 to pięciokondygnacyjna, zabytkowa kamienica klasy A- o powierzchni biurowej oraz usługowo-handlowej, położona w prestiżowej lokalizacji, na reprezentacyjnej, najdłuższej ulicy handlowej Łodzi – ulicy Piotrkowskiej. 

 

Nieruchomość składa się z budynku frontowego i oficyny, powiązanych ze sobą funkcjonalnie. Korytarze i klatki schodowe wyłożone są granitem. Kamienica jest dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych. 

 

Lokalizacja pomiędzy ulicami Narutowicza a Moniuszki zapewnia bezproblemowy i dogodny dojazd zarówno środkami transportu miejskiego, jak i samochodem. Obiekt na ul. Piotrkowskiej 60 dysponuje własnym parkingiem na 50 pojazdów, zlokalizowanym bezpośrednio przy budynku.

 

Rodzaj: handlowe

Pow. całkowita:

112.00 m2

Cena za m2:

90.00 zł

Uwagi:

Agent prowadzący:

Urszula Zięba-Grad

Tel. kontaktowy:

574 124 392

E-mail:

u.grad@aia.pl

ZADAJ PYTANIE